Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csendes, félénk gyári munkások...

Csendes, félénk gyári munkások, milyen gyakran fordul elő hogy a veletek dolgozók beszólnak, kötekednek?

Figyelt kérdés

2022. aug. 26. 18:44
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Napi szinten hússzor.
2022. aug. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Akkor fel kell készülnöm...
2022. aug. 26. 19:08
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Fel bizony... :(
2022. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
97%
Taposs vagy téged taposnak
2022. aug. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok alantas és frusztrált emberre lehet számítani akiknek simán feszültséglevezető célponttá válhatsz, ha hagyod. Nem érdemes hagyni.

Persze az is lehet hogy szerencséd lesz és jó társaságot fogsz ki, de tapasztalataim szerint sajnos minden brigádban van mostanra legalább egy kötekedő rosszindulatú tróger, de inkább több.

Szóval érdemes lehet megküzdési stratégiákat tanulni, már most.

2022. aug. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Velem nem volt nagyobb beszólás,incidens,persze pár kisebb volt pl viccelődés ami inkább nem kellentt volna és van egy kolléga szereti a konfliktusokat.Én nem foglalkozok vele,amúgy is konfliktuskerülő vagyok bár ha valaki nagyon pofátlan azt nem hagyom.

Mondjuk én nem soron dolgozok hanem karbantartáson

2022. aug. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is gyárban dolgoztam és pont ilyen vagyok, nem rég mondtam fel.

Hát én kaptam beszólásokat rendesen, de egy idő után szerintem kezdtem kicsit megedződni. Volt, hogy 2 munkatársam ott beszélgetett mellettem nevetve arról, hogy ők majd hamarabb kimennek szünetre, én meg ott maradok és helyettük is dolgozok, biztos úgy se baj nekem. Egyszer csak megkérdeztem, miért gondolják, hogy nekik több szünet járna, mint nekem, meg hogy majd megcsinálom az ő munkájukat is, erre köpni-nyelni nem tudtak a nyomorultak, egyből jött a "jajj hát csak vicceltünk".

Sajnos tényleg igaz, amit a 4. ír, ha sose szólsz vissza meg sose állsz ki magadért, az ilyen helyeken egybe lenyelnek.

2022. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Tanúlni kellett volna. Én havi 1700000000000000 millió forintot keresek mert tanúltam!!!!!!!!
2022. aug. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Azt a bizonyos összeget amit kiirtál ami természetesen kamu dugd fel anyukád seggébe kurhatod a lovédat ha nincs benned emberség akkor egy nulla vagy!
jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!