Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Létezik ilyen gyári munka?

Létezik ilyen gyári munka?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy vannak-e olyan gyárak, ahol egyetlen egy munkafolyamatot kell megtanulni, és csak azt kell csinálni akár éveken keresztül 8-10-12 órában. Azokon a helyeken ahol eddig dolgoztam, mindig mást kellett csinálnom, sőt óránként forogtunk a munkatársaimmal, és ilyenkor változott az elvégzendő feladat is, viszont ez engem szorongással töltött el, rengeteget hibáztam is ilyenkor, ezzel lassítva az egész folyamatot és frusztrálva a kollégáimat. A monotonitástűrésemmel nincsen gond, sőt engem megnyugtatna ha mindig ugyanazt a betanult mozdulatsort tudnám végezni, mert engem nagyon stresszel ha mindig mást kell csinálnom, és nem is nagyon lennék alkalmas másra. A műszakozást is bírom, nekem csak tényleg annyi a lényeg hogy egy begyakorolt mozdulatsort csináljak mindennap, a munkaidőm végéig.

Esetleg külföldi gyárakat is ajánlhattok, angolból felsőfokú nyelvvizsgám is van, illetve németül elmakogok, úgyhogy nyelvi problémák szerintem nem merülnének fel.

Borzasztó hálás lennék ha tudnátok ajánlani ilyen helyeket akár országon belül, akár kívül, előre is nagyon szépen köszönöm a segítséget!😊

21/L



2022. júl. 28. 09:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tabon dolgoztam egy elektronikai cégnél (Flextronics), szalagmunka, egy adott pozícióban addig kell dolgozni, míg az adott termék ki nem fut, ill, mivel hasonló termékek gyártása folyik, az adott dolgozó egy új termék gyártásakor is az előzővel megegyező pozícióba kerül. (pld: mini hi-fi torony alaplemezére kell a lábakat és alapegységeket felcsavarozni. Később mondjuk rádiókészülék készül uhyanazon a szalagon, akkor is az alaplemezre kell a lábakat és alapegységeket a dolgozónak beraknia.)Már több, mint 10 éve volt ugyan, de abszolút versenyképes fizetés mellett.
2022. júl. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
A legtöbb gyár ilyen. De írhatnál pl legalább egy közeli nagyvárost, ahova még betudsz járni, vagy vannak munkásjáratok. Hiába ajánlok egy céged, ha költöznöd kéne.
2022. júl. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
18%

O.o" hát nem egy karrieristának tűnsz, hogy ezen agyalsz a fejlődés, tovább lépés helyett.


El nem tudom képzelni, hogy lehet ilyen monotonitásban élni.


Fiatal vagy, inkább karrierre fókuszálj, mintsem erre a kérdésre kutakodva munkát keresni.

2022. júl. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a jelenlegi gyáradban (meg kb. bárhol) is tudsz találni olyan helyet, ahol nem kell forogni, csak kérdezősködni kell.
2022. júl. 28. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

szia, én budapesten a continentalnal dolgoztam a gyárban, bár én nem operátor voltam (azaz nem a szalag mellett álltam) de ráláttam a feladatukra, ott ugyanazt csinálták egész nap. jó, nagyon nagyon ritkán - ha valahol hiány volt - átküldtek pár embert egy másik gyártósorra, de ilyen ritkán volt és akkor se mindenkit küldtek át csak pár embert, ha nem akartál nem mentél.


egyébként én szerettem a helyet, a fizu egész korrekt ott, munkatársak nagy része jó fej, én tudom ajánlani.



és bár nem erről szólt a kérdésed, de muszáj hozzászólnom: a helyesírásod alapján már a szöveged elején feltűnt hogy nagyon értelmes lehetsz, aztán kiderült hogy felsőfokú angolod van és még a német is megy úgy ahogy. nem akarom hogy úgy tűnjön hogy én lenézem a gyári melót, hisz én is dolgoztam ott, vannak onnan haverjaim és szerintem a tisztességes munka sosem szégyen. ennek ellenére szerintem te túl értelmes vagy egy gyári melóhoz. a fizetésed, a munkakörülményeid, az egészséged mind mind magasabb szinten lehetne egy másik munkakörben. elhiszem hogy egy ideig kényelmes egy egyszerű gyári meló, ugyanazt csinálod egész nap közben elgondolkozol mindenről és már el is telt a 8/12 óra, de idővel nagyon ki lehet ebben égni, a műszakozás (rendszertelen alvás) pedig az egészséged kezdi ki. okos lány vagy, nyomd nyugodtan a gyári melót de közben készülj másik melóra szerintem.

teljes mértékben jó szándékú tanácsnak szántam, nremélem nem vetted rossz néven.

2022. júl. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
felsőfokú angollal miért akarsz gyárban dolgozni?
2022. júl. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
40%
6# hogy legyen mit kérdezned.
2022. júl. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
0%
Felsőfokú angol megvan, de betojsz a gyári biorobot munkáktól? Tök mindegy hogy hurcolnak ide-oda, ezek mind olyan munkák, amiket egy csimpánz is betanul 5 perc alatt.
2022. júl. 31. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8 csak a csimpánznak van izomzata meg állóképessége ezekhez. pl van sori munka ahol másodpercenként 3 mozzanatot kell csinálnod a B betűs német cégnél pl .
2022. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
összeszerelés
2022. júl. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!