Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a teendő, ha a munkahelyem...

Mi a teendő, ha a munkahelyem rám állított egy magánnyomozót?

Figyelt kérdés
Állami intézménynek dolgozom, és minden jel arra utal, hogy lehallgatják a telefonjaimat, valószínű ezt is látni fogják: a szomszédaim több furcsa esetről is beszámoltak, amikor is a lakásomban/ból hallottak mozgást (egyedül élek) miközben nem voltam itthon

2022. aug. 26. 06:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd abba a kémkedést vagy más piszkos ügyleteket, talán akkor megúszod. Amúgy ez aligha magánnyomozó, inkább valamelyik szakszolgálat lesz.
2022. aug. 26. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%

Hát legalább nem szellemekre gyanakszol...

Állami intézménynek dolgozom. Felénk még indokolt esetben sem költenek ilyesmire, mert nem tudják a költségeket elszámolni.

Amúgy a magánnyomozók sem mehetnek be távollétedben az otthonodban.

Sanszosabb egy pszichés eset rajongó vagy ex.

2022. aug. 26. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
97%

Ha érzékeny területen dolgozol, akkor nem teljesen kizárt, de vszeg akkor nem magánynyomozó figyel, hanem valamelyik szolgálat. De a gumitalpúakat viszont jó eséllyel nem vennéd észre.


Aki bejárkál a lakásodba, az biztosan nem magánnyomozó, nekik ehhez nincs joguk.


És végső soron ott van a tévedés is, amint lehetséges magyarázat. Azaz hogy nem figyel meg senki.

2022. aug. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%

Bármi lehetséges


Egyik rokonom is állambácsi egyik intézményében dolgozik, neki alá kellett irni titoktartásteg hogy megfigyelhetik illetve lehallgathatják


Csak úgy minden nélkül nem lehetne

Hangsúlyozom: nem lehetNE

De ma Magyarországon bármi lehetséges

2022. aug. 26. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
60%
Úristen
2022. aug. 26. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Én a helyedben keresnék egy másik munkahelyet.
2022. aug. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
56%
Kit érdekel? Ha nincs titkolni valód felesleges izgulni. Nem valószínű hogy lehalgatják a telód. Miből következtetsz erre?
2022. aug. 26. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%

Mindenki telefonját lehallgatják, én olyat hallottam, hogy ha viszhangzik a telefon akkor lehallgatnak.

Meg amúgy is eleve a facebook meg instagram is veszi a beszélgetést folyamatosan, elég ha ott van nálad a telefonod.

Állami munkahely sem kell már ezekhez a dolgokhoz.

2022. aug. 26. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
58%

"Csak úgy minden nélkül nem lehetne


Hangsúlyozom: nem lehetNE"



Ebben nem vagyok olyan biztos. Nekem egy jogász ismerősöm mesélte, hogy néhány éve, a pontos dátumra már nem emlékszem, akárkit akármikor lehallgathatnak legálisan.

2022. aug. 26. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy nem tudom azok akik lepontozták azt, hogy a facebook lehallgat azok melyik világon élnek, mert ezt mindenki tudja.
2022. aug. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!