Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szállókon (ahol messziről...

Szállókon (ahol messziről jött emberek a munkahely miatt vannak) mennyire kell tartani a lopástól?

Figyelt kérdés

Az ország másik végébe költöznék, csak hát ugye, akkor szálló jöhet szóba. Látom, hogy 1-1 hirdetésnél leírják, hogy 2-3 fős szobákra kell gondolni.

Mennyire életszerű az, hogy én oda nem viszek semmit se,még telefont se, mert hát ellopják? Mondjuk csak felhúzhatós, elemmel működő órát viszek, ami csörög akkor, amikor beállítottam? Mennyire valószínű, hogy a szobatárs elvesz bármit is tőlem, ami mozdítható, amikor hátat fordítok neki?

Nyilván nem vinnék extra drága dolgokat, mert hát nincs. Csak hát nekem is van laptop, telefon, ezeket azért féltem. Annak se örülnék, hogy ha az adagokra lebontott kajámból is hiányozna a szobatárs jóvoltából.

Ha elköltözök az ország másik végébe, akkor a jelenlegi albérletet fel kell mondani. A dolgaimat meg vinni kell saját magammal, mert nem tudom hova tenni.


2022. aug. 28. 21:15
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Nincs garancia. Aztán bizonyítsd be.
2022. aug. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
98%

Ezt úgy kell elképzelni, hogy kapsz egy fél szekrényt és abba férjen bele minden szajréd.

Albérletben lévő dolgok többségét nem fogod tudni hova tenni úgyhogy azoknak raktárat kell bérelned.

2022. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Én magam nem voltam személyesen. Ismerős volt mar munkasszallon. Cég es ember függő.

Nagyobb cégek akik megtehetik hogy a normalisabbakat vegyek fel azokkal nem lesz gond.

Ha meg valami olyan cég aki minden ember felvesz ott sajnos lehet rá szamitani.

2022. aug. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Munkasszallo függő de altalaban zarhato szekrenyt adnak. Abba bele kell rakni mindent ha nem vagy ott.
2022. aug. 28. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Viszont konkrétan így nem lesz magánéleted, mert olyan nincs, hogy csak te vagy egy szobában.
2022. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ.


5: igazából ez is visszatart. A szállóra jelenleg úgy gondolok, hogy egy ideig ott vagyok, ameddig minimum egy szobát nem tudok bérelni.

2022. aug. 28. 21:44
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

mi egy kb ilyen szekrényt kaptunk fejenként:

[link]

Ami ebbe belefért, azt be tudtuk pakolni, és be lehetett zárni, volt hozzá kulcs.

Emellett volt egy tároló a szállón, ahol 1 db normál méretű bőröndöt és a benne lévő holmit lehetett leadni. Ezt viszont csak bizonyos időben tudtak kikérni onnan, nem lehetett bármikor bemenni, illetve TE nem mehettél be, hanem ha ott volt a személyzet, a kapott biléta és személyi okmány felmutatása ellenében kiadta.

Szerintem egy zárható szekrény minden szállón van. Hogy bármi más értékmegőrző van, azt kérdezd meg az adott szállón! Az is változó, hogy a szobákban van-e hűtő, vagy pl. csak a folyosón vagy a konyhában. Kérdezd meg.

2022. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg előre, hogy van-e zárható szekrény. Jo eséllyel lesz.
2022. aug. 29. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!