Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Volt már olyan, amikor úgy...

Volt már olyan, amikor úgy mondtatok fel egy munkahelyen, hogy nem volt másik munkahely? (és ha igen, minek volt köszönhető a felmondás?)

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 10:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de most lehet, hogy lesz ilyen. De azért, mert a mellékállású vállalkozásomat lehet, hogy főállásban csinálom tovább. Tehát munkahely nélkül, de nem munka nélkül maradnék.
2022. szept. 1. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Igen, még egészen fiatal voltam. Nagyon rosszul éreztem ott magam, utáltam a munkámat, az egész környezetet. Biztosra vettem egy állást, ahova végül nem vettek fel. Teljesen kiborultam. Még a szüleimmel éltem, azt sem tudtam, hogy mondjam meg. Szörnyű volt.

N

2022. szept. 1. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%

Igen, 2 éve nyáron mondtam fel a gyárból ahol akkor már majd 3 éve dolgoztam 3 műszakban

Nagyon szerettem, az embereket is. De belefáradtam. Kicsit besokalltam a monotonitástól.

Júniusban felmondtam hogy lazuljak a nyáron, szórakozzak és bulizzak.

Felmondtam, elmentem 3 hónap álláskeresőire aztán vissza mentem a gyárba dolgozni.

2022. szept. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Igen, volt. Szerintem manapság ez jóval kevésbé félelmetes, mint 30 éve, óriási a munkaerőhiány M.o.-on és egész Európában is. M.o.-on elsősorban Budapesten értem, itt teszteltem is. Lehet, hogy egy borsodi faluban más a helyzet és még mindig meg kell verekedni a munkákért. Vagy nem? Az biztos, Bp-en öt perc alatt lehet munkát találni, ha valaki pénzt akar keresni. Persze lehet, hogy csak rosszabbnál rosszabbakat...ha az igazit keresed, esetleg olyat, ahol kevés munka és sok pénz vár, ahhoz lehet, hogy tovább kell keresni. Viszont addig is tudsz dolgozni. Minden jót.
2022. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Volt egy befejezett vállalkozásom, inkább azt indítottam újra (szemét, ellenséges kollégák, folyamatos betartás, munkához szükséges információk eltitkolása volt az oka).
2022. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
65%

Eddig hatszor mondtam fel életemben, ebből 5-nél úgy, hogy nem volt másik akkor még.

Azért, mert valami miatt nem volt jó. Volt, ahol a főnök volt inkompetens, volt, ahol a munkakörülményekkel volt a problémám. Volt, ahol csak meguntam.

2022. szept. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt ilyen még,de ott nem a kollégák miatt.

Egy kolléga nagyon jófej volt,viszont én nem bírtam a munkát.

Valami kegyetlen volt,és tudtam hogy nem maradok meg.

Így megkímélve magam,valamilyen szinten őket is beadtam a kulcsot.

Nem volt más,sokáig nem találtam rendes állást.

Tán 1,5 év?

Kb annyi.

Nagyon kellemetlen volt.

Most van,próbaidő után remélem mindenki megbékél velem.

A véleményük dönti el,hogy maradhatok-e,a főnököt nem érdekli.

2022. szept. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!