Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mondtatok már fel munkatárs(ak...

Mondtatok már fel munkatárs(ak) miatt és ha igen mi volt az oka, miket tett(ek) amivel betelt a pohár?

Figyelt kérdés
2022. szept. 1. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Folyamatosan dohányzott a közös irodában, ami épp akkora kis szobácska, hogy a kettőnk íróasztala össze volt tolva, és így egymással szemben ültünk. Ahogy letette az egyik cigit a kezéből, vette a másikat.

Az ablak emiatt folyamatosan nyitva volt; a füst ugyan nem ment ki, de legalább állandóan beteg voltam télen... (Nagyon fázós vagyok.)


Igen, tudom, hogy tilos dohányozni. Ő is tudja, de nem érdekelte. A főnököt sem. (Főnök is cigizik a saját szobájában.)

2022. szept. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Elfogadhatatlan volt a munkamoráljuk. Én maximalista vagyok. Utálom a lassú, hülye, ráadásul nem is akarom csinálni alias leszarom a munkát mentalitású embereket.
2022. szept. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
96%
Vállalkozóként dolgoztunk együtt hárman, azért hagytam ott őket, mert a módszereikkel nem értettem egyet. Én szeretek gyorsan, hatékonyan dolgozni, ők nagyon elhúzták a munkaidőt. Napi 12 óra munkaidőből órák mentek el kávézással és nem hatékony munkafolyamatok végzésével.
2022. szept. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt olyan munkahelyem, ahol a kolléganőm annyira tönkretett, hogy minden reggel gyomorideggel mentem be és minden délután hasogató fejfájással távoztam. És nem is mondhattam fel, mert egy rokonnak köszönhettem a melót és a családom kitagadott volna. Szerencsére 2 év után kirúgtak. Már bánom, hogy olyan hülye voltam és mindent eltűrtem, a következő munkahelyemen már nem is voltam olyan balfék, ott is volt egy rohadt főnököm. Kirúgattam. Soha többet nem hagynám, hogy szemét módon bánjanak velem.
2022. szept. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Egy év alatt sem volt képes normálisan betanulni, mindig ott kellett állni mellette segíteni, ha önállóan dolgozott, akkor állandóan hibázott, selejtet csinált, volt, hogy a vevőnek közel 40 ezres kárt csinált. Ráadásul van 2 ovis kisgyereke, akik állandóan betegek voltak, ezért a csaj többet hiányzott, mint amennyit bejárt dolgozni. Sokszor elment napközben is, vagy aznap nyitás előtt tudtam meg, hogy nem jön be dolgozni, és szervezheztem át miatta az egész napot meg maradhattam bent túlórázni, hogy behozzam a lemaradást. Ezen kívül az összes valamire való, utána érkező új kollégát elmarta onnan, mert valamiért nem voltak neki szimpatikusak, így sokszor munkaerőhiánnyal küzdöttünk. Sokszor egész napra egyedül maradtam 3-4 ember feladatára. Mindig nekem kelett bejárni hétvégente dolgozni vidékről, mert ő a gyerekeivel akart lenni, amúgy meg 2 háznyira lakott a munkahelytől.


Ott telt be nálam a pohár és mondtam fel azonnal, mikor 2 nap szabadságot szerettem volna kivenni és mikor ő ezt megtudta, teljesen kiakadt rám, mert jaj mi lesz, ha a gyerekei pont abban a 2 napban betegednek le, akkor mi lesz, ki fog dolgozni... A vevők előtt ordibált velem, elhordott mindennek, és mérgében hazaküldött engem. Aztán meglepődött, mikor felálltam, összecsomagoltam és hazamentem.


Azóta a cég romokban hever, nehezen találnak új embereket, és azok gyakran cserélődnek, nem bírják. Nem értenek ehhez a munkához, sok korábbi szolgáltatás nem elérhető már.

2022. szept. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!