Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Amennyiben egy kollégám sem...

Amennyiben egy kollégám sem jelöl be facebookon az jelentheti azt, hogy egyáltalán nem szimpatizálnak velem? Ti szoktatok kollégákat ismerősnek jelölni? Ha igen / nem, akkor miért? Mennyi idő múltán? Vagy mondjuk valami közös esemény után?

Figyelt kérdés

2022. szept. 4. 09:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te bejelölted őket?
2022. szept. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem, nem szeretnék tolakodó lenni.

Gondolom ők sem.

A kérdés többi részéről mit gondolsz?

2022. szept. 4. 09:49
 3/7 Zowie ***** válasza:
94%
Én még azokat se jelölöm vissza, akik bejelöltek.
2022. szept. 4. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Feltételezem, hogy te már a 21.században születtél, ha ez alapján saccolgatod, hogy kinek mennyire vagy szimpatikus. A fejlődő technika átka.

Sok ember (például én is) úgy vagyok vele, hogy majd csak azokat jelölöm be, akikkel minimum haveri viszonyba kerülök.

2022. szept. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Én nem vagyok az a jelölgetős fajta. Eddig akárhova mentem - diákmunka keretei között - szinte egyből bejelöltek, ezért merült ez fel bennem.

Én alapvetően úgy vagyok vele, ahogy a kérdésem második szakaszában van. Megvárom míg lesz mondjuk egy céges esemény és ha ott közelebb kerülök emberekhez, akkor majd ismerősnek jelölöm őket, de addig csak kollégák vagyunk.

2022. szept. 4. 11:27
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, nem szeretnék tolakodó lenni.


Gondolom ők sem.


A kérdés többi részéről mit gondolsz?"


Akkor lehet, hogy ők ugyanígygondolják.

Én nagyon ritkán jelölök embereket. Kollégáim nincsenek, vállalkozó vagyok. Ha megismerek embereket személyesen, akkor jelölöm csak be, ha a kapcsolattartáshoz szükséges. Egyébként mivel személyesen ismerem, minek jelölgessem. Nem vagyok kíváncsi arra, hogy miket ír a Facebookon, ha akarunk, akkor találkozunk. Ha engem jelöl valaki, akkor visszaigazolom.

2022. szept. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt, hogy bejelölt/bejelöltem kollégát, de mivel nem követtem, én nem igazán teszek fel semmit sem, így lemoondtam róluk. Ha akarjuk egymást, megtalálhatjuk Messengeren. Meg amúgy sem vagyunk full pusziban egymással.
2022. szept. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!