Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen emberek akik képesek...

Milyen emberek akik képesek voltak emiatt kirugatni?

Figyelt kérdés
Próbaidőm hónap közepén járt volna le. Ma behivott a főnök hogy sok rám a panasz, a kollégák panaszkodnak rám hogy alig beszélgetek velük, általában egyedül töltöm a szüneteket és hogy ez tarthatatlan, mert neki olyan ember kell aki képes csapattagként viselkedni és én meg szerinte erre képtelen vagyok. Kérdeztem mi baja volt a munkámmal azt mondta azzal semmi de nézzek magamba és menjek el pszichológushoz és kezeltessem magam, hogy legközelebb társas lényként legyek képes viselkedni emberi társaságban, munkatársak között.
2022. szept. 5. 16:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
14%
És akkor most mesélj magadról....
2022. szept. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Nem emiatt rúgtak ki.

Nekik nem érdekük állandó munkatársat odavenni. Amint kitesznek egy próbaidőst, már veszik is oda a következőt. Valamiért így éri meg a cégnek. Lehet, több támogatást kapnak egy próbaidős után, mint egy állandó után.

2022. szept. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
69%
Undorító szöveg. Aljas.
2022. szept. 5. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
84%

A jelenlegi munkaerőkínálat mellett luxus lenne valakit csak ezért kirúgni. Ráadásul semmi nem indokolja, hogy ne tudnád a munkádat elvégezni. Ebből kifolyólag nem vagyok biztos abban, hogy egyáltalán törvényes ez: a felmondást nem kell megindokolni, de mégis volt a főnök olyan hülye, hogy elmondja, ilyen pitiáner dolog miatt rúg ki.


Ne sajnáld. Tipikus toxikus munkakörnyezet, és csak a próbaidő után jöttél volna rá, milyen sz*r hely.

2022. szept. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
Egyébként van Facebookon egy csoport, ahol ilyesmi sztorikat megoszthatsz név nélkül. Nyugodtan írd le a cég nevét, hogy mások elkerülhessék.
2022. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
Milyen meló ez, miben nem voltál csapatjátékos?
2022. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

Simán kiközösítettek, te nem kerested nagyon a társaságukat és ez a baj. Igazából csak ürügyet kerestek. Az lehet hogy nem vagy hiper társas lény vagy éppen rossz paszban vagy, vagy nem rezeg együtt a hangulat a többiekkel. ebben az esetben előfordulhat hogy nem illesz a csapatba. Ha a munka rendben van és ettől ez nem hasal meg akkor felesleges vihar a biliben. Jobb hogy ott hagyod őket. Egy balhés egymást felnyomós kötekedős társaság lehet. Sajnos akadnak ilyenek. Tapasztaltam én is ilyet. Jobb ha otthagyod őket, menjenek egymás idegeire. Ezek általában egymásnak mosolyognak de utálják egymást. Ezek a képmutató bandák. Ilyen helyen gyakran a hatékonyság is bőben 50% alatt van. Ez sajnos arra utal hogy a vezetőség képtelen a megfelelő csapat összeállítására, és kordinálására. Most nem így látod de te jártál jobban. keress másik állást.

Ha megvigasztal én is ezért hagyom ott a munkahelyemet és keresek másikat. Már felmondtam úgy hogy másik sincs...

2022. szept. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
89%
Itt inkább arra mehet ki a játék, hogy hamarosan letelt volna a próbaidőd és állandóra fel kellett volna venniük. Más az adózás, drágább olyan formában, nem kapnak támogatást rád. Előző munkahelyem pont ilyen volt, engem is nevetséges ürüggyel küldtek el, de mikor rákérdeztem, hogy a munkámmal mi volt a baj, ott is az volt a válasz, hogy semmi. De nem csak én jártam így ott, a próbaidősök egymásnak adták a kilincset. Azóta találtam olyan munkahelyet, ami nem egy kis cég, nem trükköznek a fizetéssel, túlórával és nem csak a támogatásokra mennek. Remekül megvagyok itt. Neked is csak azt tudom javasolni, hogy "családias hangulatú" kis cégektől, családi vállalkozásoktól óvakodj.
2022. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Ez egy multicég amúgy és irodai környezet.


Amúgy az igaz nem beszéltem sokat, azt is munkával kapcsolatosan, elég zárkózott ember vagyok, de az első munkahelyem volt ahol ezt képtelenek voltak elfogadni a kollegák és kirugattak emiatt

2022. szept. 5. 17:46
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
Én előbb megyek takarítani, mint hogy még egyszer egy ilyen "csapatjátékozós" gyaggyant multi cégnél dolgozzak...
2022. szept. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!