Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyire red flag az,ha egy...

Mennyire red flag az,ha egy munkahelyen nincs home office? (Értelemszerűen szellemi munkára gondolok most)

Figyelt kérdés
Állásinterjú előtt állok. Ha úgy alakulna, hogy ajánlatot kapnék tőlük, nem hinném, hogy ez lenne a fő döntő faktor. Ugyanakkor azt hittem, hogy így 2 év covid után már minimum heti egy nap HO-t biztosítanak mindenhol. Meg sosem lehet tudni, mikor kell megint teljesen visszabújni a lakásba.

2022. szept. 6. 10:08
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%

Ez csak a nagyon veszélyes covid miatt lett,előtte érdekes senki sem követlet home office-t:)

Ha neked nem megfelelő home office nélkül egy munka akkor eleve el se menj az állásinterjúra,minek?

Olyan helyet keress ahol 0-24-ben home office-olhatsz:)

2022. szept. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
73%

"előtte érdekes senki sem követlet home office-t"

. Mármint Te nem vette észre. Én nem egy embert ismerek, aki évek óta így dolgozik, de korábban is volt, hogy akár egy hetet otthonról dolgozhattunk, és volt igény.

2022. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem alapvetően nem lenne red flag, ha nincs heti 1 nap fix... az viszont az lenne, ha nem lenne rá lehetőség indokolt esetben, ha szellemi munkáról van szó, amit otthon is meg lehet csinálni (pl. ha jön a kéményseprő, szerelő, jön csomag...).
2022. szept. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

Aki esetleg félreértette: nem heti 4 nap HO-t írtam,hanem csak egyet. (És a HO nem egyenlő a dögléssel.) Plusz nem mondtam, hogy emiatt zárkóznék el a lehetőségtől. Egyszerűen kíváncsi voltam, hogy mások számára mennyire kizáró tényező a HO hiánya.

2022. szept. 6. 13:33
 15/19 A kérdező kommentje:

*korrekció: a négy falat négy napnak olvastam:)

Egyébként megvolt az interjú, és szükség esetén van lehetőség otthoni munkavégzésre, úgyhogy megnyugodtam. Elsőre úgy tűnt, hogy egyáltalán nem engedélyezett,de tudnak rugalmasak lenni.

2022. szept. 6. 13:40
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az, én imádom a HO t és utálok bejárni. Home office for president :D
2022. szept. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
58%

Nekem red flag lenne, alapvetően bejárok az irodába (addig sem kell a lakást fűteni/hűteni), de néha bizony jól jön a home office.

Például, ha szakembert várok, munka után rögtön le kell indulnom vidékre, el kell mennem a hivatalba stb...

2022. szept. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálam abszolút nem relevans mert utazás alatt simán elfoglalom magam valamint mindenkivel jól kijövök. A mostani munkahelyemtől meg amúgy is 10 percre lakok. Emberfüggő ez szerintem.

Mondjuk a mostani helyzetben szerintem többen fognak visszamenni az irodába, hiszen akkor kevesebb lesz a rezsid.

2022. szept. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

8-as, meglepő dolgot mondok: nem csak a kollégákkal lehet àm szocializálódni. Sőt.

Teljes home office van, hála a covidnak, én ezt akartam régóta, de csak egyes főmuftiknak volt lehetőség Covid előtt.

Nem kell nemszeretem kollégákkal társalogni, szocializálódásra meg vannak barátaim… nem is értem, miért hiszik, hogy home office = négy falba zárva.

Nem börtön ez, vége a munkaidőnek, elhagyhatom a lakást.

2022. okt. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!