Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A műkörmösök szellemi vagy...

A műkörmösök szellemi vagy fizikai munkát végeznek?

Figyelt kérdés

A körmös barátnőm szerint inkább szellemi (ha nem vesszük figyelembe a körömreszelést + takarítást).

Ti melyik kategóriába sorolnátok és miért?



2022. febr. 23. 20:17
A kérdező szavazást indított:
szellemi munka
fizikai munka
52 szavazat
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
51%
Ez egy érdekes kérdés. Inkább szelleminek mondanám én is. Folyamatos összpontosítás, aprólékos dolgokra való figyelés, ami tényleg leginkább az agyamat, és főleg a szememet fárasztja le.
2022. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
95%
Könnyű fizikai munka szerintem.
2022. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
53%
Hát amikor a 130 kg jó magyar háziasszony benőtt, gombás lábkörmét próbálja meg kivágni, úgy hogy heti egyszer mos lábat, azt olyan kemény a körme, hogy a falat lekaparná, véső se kéne hozzá, akkor fizikai munkának mondanám.
2022. febr. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
53%
egyik se szerintem xd
2022. febr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
45%
A körömfestegetés pletykálás közben mióta szellemi munka?😂
2022. febr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
98%
Könnyű fizikai munkának számít
2022. febr. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
24%

Egy orvos/fogorvos/gyógyszerész is mozog annyit mint egy műkörmös...sőt...akkor ennyi erővel ők is könnyű fizikai munkát végeznek?


A "körmös" munkához sem ész nem kell sem testi erő. Bárkiből lehet körmös. Van egy csomó ismerősöm aki netről tanulta és soha nem végzett tanfolyamot..kb ennyi nehézség van benne. Olyanoknak való akik lusták a tanuláshoz is meg a fizikai melóhoz is...munkának se nagyon nevezném

2022. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
72%

Fizikai ugyan,de szerintem nagyon kell koncentrálniuk,hogy egyenes legyen,vagy ferde.

Ez az agyat fárasztja szerintem valahogy.

De az agy sokáig nem képes erre.

Ha utána adnál nekik egy matek feladatlapot,lehet hálát adnának neked,mert nem egyszerű koncentrálni,és közben egy óráig zsibbadás nélkül végighúzni egy vonalat.

2022. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
68%
7-es: de igenis munka. pl vannak munkahelyek ahol követelmény a szép köröm. én például egy pékségbe jelentkeztem dolgozni és mondta a főnök hogy csináltassak műkörmöt mert úgy igényesebb kiadni az árut a vásárlóknak. szval hasznos munka az meg mind1 hogy szellemi vagy fizikai. mindkettő szerintem.
2022. febr. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
84%

A "körmös" munkához sem ész nem kell sem testi erő. Bárkiből lehet körmös.


Én értem,amit te mondasz.

De légyszíves 0,2mm vastagságú kék/lila/piros vonalat húzz már a lábkörmömre,1/3 arányban legyenek a színek. El fogsz zsibbadni,mire fél centi vonalat meghúzol pontosan. Mer ha nem pontos,1 picit kimész a vonalon,nem fizetem ki.

Na?

Szerintem se túl nagy munka,csak idegölő lehet.

Azt hiszed,hogy bárki képes rá?

Szerintem se olyan űber nagy munka,szerintem sem kell vért izzadni,stb,de nem olyan marha egyszerű.

Persze,hogy ha egyszínű az egész,azt otthon megcsinálja magának bárki.

De egy virágszirmot már nem.

2022. febr. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!