Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit kell ahoz tanulni hogy...

Mit kell ahoz tanulni hogy nettó 200-250-300-350-400E Ft keress havi szinten? Mi az a munka ami nem annyira fárasztó és kimerítő, mind szellemileg és fizikailag?

Figyelt kérdés

Egy műszakos munkarend,fix délelőttös vagy délutános.


Minnél részletesebben írd meg kérlek.


Megyék amelyekben el tudok helyezkedni:Heves,Jász-Nagykun-Szolnok, Pest,Nógrád.

Természetesen Heves az elsődleges cél.



2022. márc. 29. 19:56
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
74%

Programozó. Ha nagyon jól csinálod, sokat kereshetsz.

Szellemileg azonban fárasztó.

2022. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
95%

IT ban nem csak programozó van. Szinte minden szerepkör jól fizet. Business analyst, tesztelő, devops.


De amúgy valami lakásos szakmunka os jónak tűnik. Villanyszerelő, gipszkarton, klíma. Csak itz valahogy el kellene majd jutni, hogy a magad ura legyél.


Meg amúgy ami még nagy ugrás az a nyugat.

2022. márc. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
84%
Gyöngyösi vagyok,Festő egy gyárban.Az a szakmám,20 éve ebben dolgozom.40 éves vagyok most.Állandó délelőtt.6-tól 2-ig.Busz visz-hoz.1x melegkaja naponta.Netto 400 és 500 között keresek.
2022. márc. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Controller vagyok, 2,5 éve kezdtem dolgozni kb, és most keresek bruttó 600 ezret. Ez leginkább szerencse kérdése, kinek mit dob a gép, ki milyen ajánlatot kap, és ha elhelyezkedik egy adott cégnél akkor ott hogy tud sáfárkodni (s*gget nyalni). Amúgy nem reklámozom, ez a szakma idegileg rövid távon is teljesen ki tudja készíteni az embert (egy átlag héten van vagy 80 riport, és mindegyik tegnapra kell)
2022. márc. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
72%
tanár vagyok 23 éve. 8-3-ig, plusz otthon estig és hétvégén. persze kicsit hosszabb a szabadság, de évközben nincs. nettó 200 :-((
2022. márc. 29. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
#5 köszi a kitartásodat!
2022. márc. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Ilyen fizetéssel nagyon sok lehetőség van.

Én pályakezdőként rendszergazdara vettek del, nettó 300 ezer. De ahhoz ugye kell komoly tudás...

2022. márc. 30. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
88%
Egy gyári munkásként is keresel annyit, szakképzettség nélkül. 12 órával, túlórával, éjszakával, hétvégével.
2022. márc. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 Thunderfairy ***** válasza:
65%
Bocsánat kedves de nekem az jön le a kérdésedből hogy mindegy mi csak dolgozni ne keljen. Ilyen sajnos nem létezik. Olyan viszont igen hogy kinézel valamit amit szivesen csinálnál és arra átképzed magad. Vagy szellemileg vagy fizikailag de minden fárasztó akármit is csinálj. Egy idő után a semmi is fárasztóvá és unalmassá válik.
2022. márc. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
14%

Nem is tudom, mi a francert kell lepontozni.

Ja nem talalsz jol fizeto allast? Hat ne sirj, ha nem tanultal..

2022. márc. 30. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!