Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha egy diakmunkanal egyszer...

Ha egy diakmunkanal egyszer csak kisetalok?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nem allok messze attol h azt mondjam higy elegem van es kisetaljak, mert neha annyira bunkok velem. Az tart vissza h ki fognak e fizetni.
2022. szept. 14. 05:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondasz fel hivatalosan? Tudod az úgy szokás.
2022. szept. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Viselkedj felnőttként.


Ez a kisétálás nem felmondás, hanem a munkahelyi kötelezettségek súlyos megszegése, aminek következménye is lehet.

2022. szept. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért ennyire gyáva kukac a korosztályom.


Én is hagytam már ott sok diákmelós helyet. Legutóbb 3 hét után, nyíltan megmondtam, hogy bocs, de nem vagytok korrektek és nekem ez így nem kell.


Nem szóltak arról, hogy csak megadott heti óraszámban dolgozhatok, csak az órabérről. Úgy találtam meg az apróbetűs részben a gyakornoki guideban.


Természetesen azonnal ment a pökhendiskedés, na mondom látod Csaba (főnököm), innen is tudom, hogy jól döntöttem. Aki nem érti meg, hogy 250 000 ft helyett 150 000 ftból próbálni élni egy hónapban mennyi nehézséget szül, az ne akarjon vezető lenni.



Ez van, vannak szar helyek. De az nem jogosít fel arra, hogy te is szar ember legyél, aki 0 feedbackkel elhúzza a belét a lombok alatt.


Mondjuk a legtöbb szövinél van bünti, amit alkalmi munkánál használnak jellemzően, ha a diák nem megy el aznap dolgozni, mikor megbeszélték. Mikor aláírtam a szerződést, mondták, hogy ez nálam nem fontos, mert rendszeresen megyek úgyis, nem 1-1 napokra. Ettől függetlenül fenn van tartva a lehetőség arra, hogy ha valaki eltűnik, mint szürke ló a ködven, a szövetkezet levonjon érte 20-40 ezer forintot a béréből vagy kiszámlázza neki.

2022. szept. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szürke szamár * haha sry 😂
2022. szept. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!