Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A munkáltató anyagi gondjai...

A munkáltató anyagi gondjai mennyiben tartoznak a sima alkalmazottra, ha a fizetéséről van szó?

Figyelt kérdés

A főnök azzal az indokkal nem fizet bért hogy rosszul áll a cég. Nem értem, nekem a sima alkalmazottnak mi közöm hozzá hogy áll a cég? Én a munkaszerződésnek megfelelően a munkát elvégzem , a bért meg elvárom.

Ha nem tud fizetni, oké de akkor miért nem mondja hogy munkát se végezzünk?


2022. szept. 14. 09:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha ingyen dolgozol, akkor nem mindegy, hol dolgozol ingyen? Így is, úgy is ingyé csinálod. Szóval nem értem, mi tart ezen a helyen. Ugyanígy lehetsz ingyen utcaseprő is vagy közmunkás, de akár nyugodtan maradhatsz otthon is.
2022. szept. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

" Szóval nem értem, mi tart ezen a helyen."


az hogy volt már ilyen és akkor is lett előbb utóbb bér. És nem, nem megyek utcát söpörni.

2022. szept. 14. 10:33
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Szóval neked megfelelő az, ha nem rendszeresen, hanem előbb utóbb fizetnek bért. Gondolom a rabszolgatartó gazdádnak nem előbb utóbb kell a munka, hanem azonnal. Na, ez a baj...
2022. szept. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"Szóval neked megfelelő az, ha nem rendszeresen, hanem előbb utóbb fizetnek bért. "


így van! még mindig megfelelőbb mint rendszeres fizu mellett utcát söpörni.

szerintem nem olyan bonyolult képlet ez.

2022. szept. 14. 13:48
 15/16 anonim ***** válasza:
Akkor meg miert rinyalsz egyfolytaba a gyakorin?
2022. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Én takarító, mosogatót keresek. Megbecsülöm a dolgozot.

Fizetni nem tudok.

2022. szept. 14. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!