Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor nekem ennyi volt az...

Akkor nekem ennyi volt az élet? (Kiégtem)

Figyelt kérdés

Szerintem kiégtem.

Totálisan egyforma minden napom, de ha még lenne benne változatosság is akkor se érne sokat. Jelenleg munkanélküli vagyok de aktívan keresek munkát, de mindig elutasítanak. S ha még dolgoznék is, akkor is egyforma lenne minden nap: munka, munka, munka s hétvége munka stb.


Egyformán csinálnám ugyan azt amire betanítanának. Ezt ki bírja elviselni? Ha párom is lenne, mert most nincs, akkor is ketten szenvednék ebben az életben. Ilyen szempontból, jó hogy egyedül vagyok. De még is... Miért ilyen szr az élet? Én elhiszem hogy másnak bejön az élet, és nagy torta habbal, de sok embernek nem. Sőt nagyon soknak nem.


Szorongok minden reggel mikor ébredezem, hogy megint fel kell kelni, megint egy nap várom az estét hogy melegen a takaró alatt szövögessem a nemlétező, megfakult álmaimat egy szebb életről. Így várom az enyhet hozó álmot.


Depresszión is túl vagyok, fáradt vagyok már depisnek is lenni - olyan szinten legem van itt mindenből. Elutazni meg nem tudok, más országban nem boldogulnék. Néha úgy érzem halmozottan összecsapnak fejem felett a hullámok. Elegem van mindenből... Nyilván nem akarok meghalni, nincs ilyen szándékom ötletem, hajt a kíváncsiság nem akarom feladni. de kimerültem. Vegetálok mint egy növény. A napok elsuhannak körülöttem.


Semmi értelmét nem látom ennek az egésznek ami itt van, ami a bolygón van.



2022. szept. 18. 20:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Akkor menjél el a Marsra, jelentkezz Musknál.
2022. szept. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%

Mekkora egy f*szfej vagy első.

Húzzál te a marsra.

Vissza se gyere te rosszindulatú szar ember.

Kérdező én ugyanígy érzem magam.

Szerintem egy kapcsolat tenne jót neked.

Én legalábbis úgy érzem,hogy rajtam az segítene ha mindennap tudnám,hogy vár valaki haza és nem az üres lakásba jönnék ugyanúgy ahogyan mindig minden délután.

2022. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazad lehet kettes, talán így van. Nem tudom. Elfáradtam. Néha a hobbim az éltet néha már az sem. Nem látom azt az álmot amit régen, nincs meg az a flow. Elveszett. Kiölték belőlem.
2022. szept. 18. 20:51
 4/15 anonim ***** válasza:
31%
Itt Orbánisztánban ez van. Külföldön próbálkozz! Nyilván dolgozni ott is kell, de valahogy sokkal szabadabb az élet. Nagyon javaslom 😉
2022. szept. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
78%
Nem kiégtél hanem depressziós vagy.
2022. szept. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Én azt gondolom - lehet tévedek de - a problémák jönnének velem. Nyugaton is elérne ugyan ez, ha nem jobban. Gondolj csak az Összeomlás című filmre. Az nyugati termék. Persze, tudom hogy ez itt orbánisztán, csak elegem van, univerzálisan kiégtem. Kiégett lennék mindenhol.
2022. szept. 18. 20:57
 7/15 anonim ***** válasza:
18%

Nem szövögetni kellene képzeletországban azt az álmot, hanem megvalósítani a valóságban.


"Szerintem egy kapcsolat tenne jót neked."


Szerintem meg egy egészséges ember nem akar maga mellé egy depressziós felnőttet, akit toszogatni kell, hogy kezdjen magával valamit. Mindenkinek meg vannak a problémái az életben, a többség dolgozik minden nap, egy kisebb része fejleszti önmagát, hogy jobb legyen.


Munkanélküli.. már rég meg tudott volna tanulni egy nyelvet, azzal találna munkát. Van millió +1 lehetőség a neten amivel kb agyhalott sablon munkával kereshet pénzt, nem is keveset.. csak olvasgatni kell a témában, kiszűrni a hülyeségeket.


Olyan szinten van munkaerőhiány, hogy kb a cégek nem is interjúztatnak komolyan. Le tudod írni a neved, már fel is vettek. Lehet nem lesz belőle kacsalábon forgó palota, de pont több mint a nulla bevétel.


Milyen jó, hogy a kérdezőt valaki eltartja.. a többség nem engedheti meg magánka, hogy munkanélküli legyen.


Ez nem kiégés, hanem lustaság. A, se jó meg a B se jó.. de azért adjon valaki egy rakás pénzt azért, hogy meg se mozdulsz, de akkor is az lesz a problémád, hogy miért ennyit kaptál és miért nem többet.


Más nem tud rajtad segíteni. Magadat tudod összekaparni és felépíteni. Ez a munka nem kiszervezhető.. neked kell megcsinálni, akkor is ha nincs hozzá kedved.

2022. szept. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
85%

Utolsó…

Menj már te is a f*szba.

Fogalmad sincs,hogy hogyan érez egy ember és a rohadt véleményeddel olyan sérüléseket okozol egy ilyen instabil emberben hogy az hihetetlen.

A kérdező gondolom depressziós és ezen a bunkó f*sz kommented nem segít.

Maradj inkább kussban ha nem tudsz egy embernek segíteni.

Ne told mélyebbre

2022. szept. 18. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%

Egyébként igen, ugyanúgy megy ez a probléma veled.

Én így vagyok jelenleg:

Ugyanezt érzem amit te. (2. vagyok)

Ausztriában élek 2 éve és ugyanazokkal a problémákkal küzdök mint otthon.

Irodában dolgozom, viszonylag szerencsésnek tűnhetek kívülről de belülről szenvedek minden nap.

2022. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9%
8: Téged meg kilőhetnének már az űrbe. Mit játszod itt az óvó nénit?
2022. szept. 18. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!