Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Úgy érzem, hogy számomra...

Úgy érzem, hogy számomra ennyi volt az élet. Van valami megoldás szerintetek, vagy tényleg kiégtem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


28 éves férfi vagyok. 5-6 éve vagyok érzelmi válságban minden szempontból. Nem tudok kilábalni, és talán mélyen lehet hogy nem is akarok, feladtam. Nem kattantam be vagy hasonló, csak olyan régóta gyötrődök, hogy már a remény is kihalt bennem. Az egész egy lány miatt kezdődött (szerintem), hosszú történet, a lényeg, hogy azonnal beleszerettem, olyan gyönyörű. Ez kb 7 éve volt, és talán még mindíg szeretem egy kicsit, főleg ha facebook-on látom.

Baráti társaságom sincs, hiába voltam 1x 2x egy régi ismerőssel és pár haverjával bulizni, egyszerűen nem tudom élvezni az élet semilyen szakaszát, és ez már bőven nem a lány miatt van, akit talán szeretek, talán nem. Mivel hívő ember vagyok, és erősen hiszek a reinkarnációban, ezért az öngyilkosságot nem fogom fel olyan tragikusan. Bár nem sok mindent tettem le az asztalra, de lehet ennyi volt, amit letudtam tenni, akármilyen kevés is, és most egy másvilágba kell születnem. Nem érdekel szinte semmi, mostmár se a lányok, se barátság, vakációk stb, az se érdekelt igazán, amikor pl a nővéremnek fia született, nem tudok semminek se örülni, fogalmam sincs hogy juthattam el ilyen állapotba. Régen egy nagyon jópofa gyerek voltam, rengeteg baráttal, haverral, imádtam élni, most pedig egy antiszociális idióta lettem.

Valóban abban a helyzetben vagyok, hogy hogyanon gondolkozok, mert itt jelenleg nincs mit tennem, nincs minek élnem, egy "restart" gomb, újjászületés pedig adott, új célok, új élet.


2016. szept. 4. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Mániás depressziónak hívják, keress fel egy pszichiátert!
2016. szept. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy cipoben jarunk 23/l
2016. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szivesen beszélgetek veled, ha irsz egy Skype elérhetoseget :). Veled is 2. Valaszoló!
2016. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!