Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Akkor nekem ennyi volt az...

Akkor nekem ennyi volt az élet? (Kiégtem)

Figyelt kérdés

Szerintem kiégtem.

Totálisan egyforma minden napom, de ha még lenne benne változatosság is akkor se érne sokat. Jelenleg munkanélküli vagyok de aktívan keresek munkát, de mindig elutasítanak. S ha még dolgoznék is, akkor is egyforma lenne minden nap: munka, munka, munka s hétvége munka stb.


Egyformán csinálnám ugyan azt amire betanítanának. Ezt ki bírja elviselni? Ha párom is lenne, mert most nincs, akkor is ketten szenvednék ebben az életben. Ilyen szempontból, jó hogy egyedül vagyok. De még is... Miért ilyen szr az élet? Én elhiszem hogy másnak bejön az élet, és nagy torta habbal, de sok embernek nem. Sőt nagyon soknak nem.


Szorongok minden reggel mikor ébredezem, hogy megint fel kell kelni, megint egy nap várom az estét hogy melegen a takaró alatt szövögessem a nemlétező, megfakult álmaimat egy szebb életről. Így várom az enyhet hozó álmot.


Depresszión is túl vagyok, fáradt vagyok már depisnek is lenni - olyan szinten legem van itt mindenből. Elutazni meg nem tudok, más országban nem boldogulnék. Néha úgy érzem halmozottan összecsapnak fejem felett a hullámok. Elegem van mindenből... Nyilván nem akarok meghalni, nincs ilyen szándékom ötletem, hajt a kíváncsiság nem akarom feladni. de kimerültem. Vegetálok mint egy növény. A napok elsuhannak körülöttem.


Semmi értelmét nem látom ennek az egésznek ami itt van, ami a bolygón van.



2022. szept. 18. 20:35
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
88%

Milyen óvónénit játszom?

Az óvónéni ha tapintatos vagyom egy olyan emberrel aki éppen segítséget kér?

2022. szept. 18. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
67%
Menjél pszichológushoz. Nem, nagyon nem ugyanolyanok a napjaid, még ha ezt most nem is látod. De még ha ugyanolyanok is, hát csak csinálj mást. Amúgy valószínűleg nem vagy túl a depresszión, csak most egy másik fázisába érkeztél el.
2022. szept. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%

Vannak munkák, amiket élvezettel csinál az ember, azért kel, azzal fekszik.

Ha neked - még - nem jutott ilyen, akkor meg a magánéletben kell keresni a boldogságod, a hobbijaidban, a barátaidban, családodban... Ha egyik sem okoz örömet, az durva depresszió, ezzel ne gyakorin írj ki kérdést, hanem keress fel egy terapeutát. Bár ahhoz először munka kell, TB alapon csak pszichiáterhez jutottam hozzá, aki havi (!) 15 percet (!) fordított rám, amíg felírta a következő hangulatjavítót (bár amúgy jó volt, ingyen drog kb), mióta dolgozom, és van pénzem pszichológushoz járni, sokkal jobban érzem magam. Nem mondom, hogy nem akarok néha megdögleni, de már megtalálom az élet apró örömeit.

2022. szept. 19. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan munka vagy megélhetési mód kellene, aminek látnád értelmét, és jó tudnál lenni benne, amit szívesen végeznél, ami a képességeidnek megfelel.
2022. szept. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy évvel ezelőtt ugyanezt éreztem én is. Tengődtem a nettó 170 es fizetésemmel és álmodoztam, hogy mi a fenéhez kellene kezdenem az életemmel. Aztán kicsit olvasgattam, tájékozódtam és elmentem beiratkozni egy burkoló képzésre. Mellette 1 év alatt sikerült felhoznom az alap angol tudásomat egy tárgyalóképes szintre. Befejezem a sulit és elkezdem tanulni a németet is. A cél, hogy a 2 nyelvet legalább tárgyalóképes szinten beszéljem. Utána elhelyezkedem egy cégnél valami olyan munkakörben ahol hasznosíthatom majd a nyelvtudásomat és másodállásban eljárok burkolni. Javaslom, hogy tanulj meg legalább egy nyelvet és végezz el egy olyan képzést ami a legközelebb áll hozzád. Nekem segít/segített. Legalabbis most már nem céltalanul élem az életem. Tudom mit akarok.
2022. szept. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!