Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kirúgtak a munkahelyemről,...

Kirúgtak a munkahelyemről, nem jók a kilátások, magam alatt vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

5 hónapja dolgoztam egy cégnél, kényelmes volt, mert a faluból vitt céges járat...


Múlt héten kirúgtak, keresett indokkal (összeférhetetlenség)...


Egy fejvadász céggel vtam ott, már másik városba ajánlottak is ki munkát, de a volán busztól messze van, helyi járatra is át kell szállni, de még attól is 1.5 km-re van...


Összegezve kora reggel átszállással és még így is oda vissza 3 km-t kell sétálni...

A legtöbb munkahely abban a városban ilyen félre eső helyeken van... kocsival meg a fizetésem nagy része rá menne...


Mégis mit tegyek? :'(


2022. szept. 26. 21:58
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Keress olyan helyet Nyugat-Dunántúlon, ahol szállást is adnak vagy nőt, akihez hosszá költözhetsz, vagy vállalkozz valamit.
2022. szept. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Gondolkozom nagyon ilyen szállásos melóban... semmi értelme, 250-260-at megkeresni, ha elmegy csak arra nagy része, hogy beutazz melózni...
2022. szept. 26. 22:04
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Én ingáztam sokat és nem érte meg! Ne vállalj olyan melót, ahol sokat kell utazni, sok az időveszteség!


Próbáld ki magad új környezetben, az a hangulatodon is javítani fog!

2022. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
11%
máskor fogd be a szádat és ne rúgasd ki magad.
2022. szept. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

4, mi az hogy fogjam be???


Nem is beszéltem senkivel!


Rám szálltak, kirúgattak, az ügyintézőm is megmondta...


3, én is, előfordult az is párszor, hogy januárban biciklivel kellett menni a faluból városba melózni, 25 km!

2022. szept. 26. 22:10
 6/18 anonim ***** válasza:
86%

Á, ne törődj a 4-essel!


Én is sok xar helyen voltam már, ahol gané volt a társaság és azért rúgattak ki téged, mert nem illettél közéjük, ennyi! Inkább örülj, hogy megszabadultál tőlük és ünnepeld meg az újrakezdésedet! :)


Találsz majd egy sokkal jobb helyet!

2022. szept. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

6!


Pont ez történt itt is...


Nem is tudtam, hogy ennyire utálnak, mindig csak a munkával foglalkoztam

2022. szept. 26. 22:17
 8/18 anonim ***** válasza:
10%

Csapatmunkában nem tudtál beilleszkedni a csapatba, majd elküldtek és ők a hülyék...


Nem is csodálkozom, hogy kitettek.

2022. szept. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Hogy illeszkedsz be olyan helyre ahol rád szállnak, nem is köszönnek?


De igazad van, hálás lehetek, hogy most majd télen átszállással kutyagolhatok napi 3 km-t, hogy eljussak a munkahelyemre!


Inkább Te vagy az ostoba!

2022. szept. 26. 22:22
 10/18 anonim ***** válasza:
77%
Ha van "B"-S jogsid, gyere föl Budapestre autóbusz vezetőnek. Már a képzés alatt alap fizu és szállás, utána 400 körüli nettó és ingyen szálló. Utána szépen megy föl a pénzed folyamatosan. Nem kamu!
2022. szept. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!