Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Átfogó ÁSZ-NAV vizsgálat van...

Átfogó ÁSZ-NAV vizsgálat van a munkahelyemen? Van okom nekem, az elemi kis dolgozónak is félni? Vagy velem max annyit történhet hogy bezáratják a céget és mehetek állás után?

Figyelt kérdés
2022. szept. 16. 14:35
 1/5 A kérdező kommentje:
Annyi tudni hogy a cégtulaj előzetesben van, nem publikus miért de a verebek azt csicsergik hogy sikkasztás hűtlen kezelés sokrendbenli okirathamisítás feketeszámlák minden van a lajtsromán.
2022. szept. 16. 14:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha aktívan részt vettél csalásokban, te is vádlott lehetsz.
2022. szept. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

semmiben nem vettem részt egész eddig nem is tudtunk semmiről ÁMDE azt is csicsergik a verebek hogy soksok kamu papír készült hogy X összegeket X ott dolgozó ember vett átt, miközben az illető semmit se vett át, semmiről sem tudott.

És ott vannak az átvételik névre szólóan kamu aláírásokkal.

Amikről egy írásszakértő egy pillanat alatt megmondja hogy kamu-na de ahhoz előbb kellene egy írásszakértő.

2022. szept. 16. 14:54
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Ha ilyesmiről van szó és a te nevedre is szól átvételi elismervény, akkor számíthatsz egy tanúkénti meghallgatásra. Attól nem kell félned, mondd el az igazat, vesd alá magad minden szakértői vizsgálatnak. Ha tényleg ez a vád, akkor a NAV-nak is az az érdeke, hogy bebizonyítsa, nem te írtad alá az elismervényt, nem veled fognak szívózni.
2022. szept. 16. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon remélem, hogy hírt kapok majd a temetésedről, mert ott én bizony táncolni fogok.
2022. szept. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!