Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen beugrós/egyéni időbeosz...

Milyen beugrós/egyéni időbeosztásos munkalehetőségek léteznek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Érdekelne, hogy milyen beugrós vagy egyéni időbeosztásos munkalehetőségek léteznek? Olyanra gondolok, mint például a wolt vagy a netpincér futár, ahol magadnak tudod összeállítani a munkarendet. Tudom, hogy léteznek alkalmi és részmunkaidős állások is de most kimondottan erre lennék csak kiváncsi. Interneten nem sok hasonlót találtam, a Lime rollerek esetében tudok még olyanról, amikor saját szabadidőd szerint tudsz dolgozni (rollereket tölteni). Ti milyen hasonló lehetőségeket ismertek? Válaszokat előre is köszi!

2022. szept. 27. 23:50
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Konyhai kisegítő, mosogató pl heti pár alkalom,lehet délelőtt és délután is persze konyha függő,munka előtt előző héten megbeszéled mikor jó neked?

Takarító napi vagy heti 1-2-3-4 óra, persze ezeket inkább délután vagy estefelé kell csinálni pl iroda házak,de magán háznál is lehet.

Ha bírod a fizikai munkát akkor asztalos és betanított bútorasztalos cégeket is meg kereshetsz, persze ott szerintem minimum 4-6 órát kellene hogy dolgozz egy nap.

Ha le teszed a biztonság őri okj-s képzést akkor annak is el mehetsz,pl heti egy 12 vagy 24 órás hétvégi melót vállalsz,de olyan is van hogy eseményekre mész.

2022. szept. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!