Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkanélküliként mivel, hogy...

Munkanélküliként mivel, hogy telik egy napotok?

Figyelt kérdés
Akár önként vállaltátok, akár nem.

2022. szept. 29. 11:29
1 2
 1/17 anonim válasza:
34%
Én videojátékozni, pihenni szoktam az ágyamon, sörözök, zenéket hallgatok. Én szeretem a munkanélküliséget, nem is akarok már dolgozni sehol.
2022. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
:((
2022. szept. 29. 11:37
 3/17 anonim válasza:
46%
Az anyám eltart, nem szorulok rá, hogy dolgozni járjak. Különben is mindenhol jó, de a legjobb itthon.
2022. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Igaz nem kimondottan munkanélküli vagyok, gyerekkel vagyok itthon. Másfél éves múlott. Az ingerek, a napi kontakt hiányzik más emberekkel, főleg így hogy recepción dolgoztam, de azért igyekszem feltalálni magamat. Első a gyerek, szokásos főzés, mosás, takarítás, esetleg kicsi edzés, gyerekkel játék, séta, udvar stb.
2022. szept. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
5-ös ez nem válasz a kérdésemre, ha bajod van vele írj neki privátban és ott oltsátok egymást.
2022. szept. 29. 11:55
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
tvzgetek,sportolok,csavargok jól el vagyok. munka lesz vagy nem,nem sürgős
2022. szept. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
Nekem volt 1 honap felmondasi idom, de felmentettek a munkavegzes alol. Nagyon jo volt, nyari szunet feeling. 13 kor keltem, sorozatok, bulizgatasok hetkozben. Utana először elinteztem a munkakeresesit. Utána meg melokereses volt. Minden nap kituztem magam elé, h napi 20 jelentkezést elküldok. 1,5 hónapos belül volt 2 ajánlatom. És rá 2 hétre kezdtem.
2022. szept. 29. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%

Most 1 éves kisfiammal vagyok itthon

Házimunka, játék, séta a program vele

Nélküle pedig edzeni járok, olvasok , találkozom barátokkal, hétvégente családi programok , kirándulások vannak

, netflixen nézek sorozatokat


Amikor nem volt munkám és gyerekem is hasonlóan telt az az időszak

Rengeteget voltam a barátaimmal

Kirándultunk, sétáltunk, filmeztünk, szórakozni, iszogatni jártunk


29/N

2022. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó csak legyen zseton
2022. szept. 29. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Örököltem nagyobb összeget amikor megmurdelt a nagyfater aztán felmondtam spárban ahol dolgoztam. Nem dolgozok még egy jó ideig.
2022. szept. 29. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!