Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Civilizált, felnőtt értelmes...

Civilizált, felnőtt értelmes ember munkatárssal nem verekszik (hiába provokál). Egyetértesz ezzel?

Figyelt kérdés
Nincs olyan helyzet, amiért én megtenném. Csakis önvédelemből, ha valaki megtámad. Ha gyengébb, ha erősebb fizikumú nem teszem meg. Annyit nem fizetett még egy cég sem. Mi a véleményed erről?
2022. szept. 29. 18:28
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Azért van olyan szó vagy cselekedet, amiért megütom a másikat
21 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem alja proletár verekszik. Tehhát aki beleáll a másikba.

Ha beléd állnak és provokálnak akkor felállsz, szemébe nézel, közel állsz hozzá és fennhangon kérdőre vonod, hogy mit képzel magáról. Aztán jöhet az önvédelem, ha a kis porbafingó neked jön.

2022. szept. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha provokal es megutom az onvedelem.
2022. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
2: ha provokál az már alapból egy alsóbbrendű jellemre utal, nem szabad leereszkedni a szintjére. Megütnéd azt aki pattog neked? Ugyanmár. Férfi beszélget és vitatkozik.
2022. szept. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
51%

Alapvetően nem de volt már aki annyira fel tudott húzni, hogy elpattant a cérna és eltörtem kezét lábát.

Olyan ideg voltam részletekre nem emlékszem csak később mondták zsernyók.

Csávó rendszeresen beijesztgetett másokat.

Ordít egyet, úgy csinál mintha meg akarna ütni de pár centire megállítja a kezét.

2022. szept. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%

szerintem meg az nem verekszik aki egy tutyimutyi senki. Igen is ki kell állni magadért, persze nem egyből nekiesni a másiknak, de az állatvilágban is az erősebb marad fent. Ha te mindenre rábólintasz, meg meghátrálsz mindig egyre jobban és jobban fognak basztatni. Ha szeretsz csicskás lenni hát rajta, de általában csak veszekedni szoktam, aztán otthagyom de amikor már nagyon felidegesítenek akkor belemászok a képébe.


A felnőtt életben nem lesznek ott a tanárok hogy majd a szoknyájuk alá bújj, meg hogy majd behivatják a másik fél szüleit és ejnye bejnye...

2022. okt. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
#3 majd amikor késő este budapesten vagy hasonló lepratelep helyen sétálsz és beléd köt egy részeg, vagy egy cigány, és mondjuk csak úgy brahiból még szájba is ver, akkor vedd elő majd ezt a nagy bölcs "beszéljük meg egy kávé mellett :) " stílusod, vagy kántáld az "én nem ereszkedem le a te szintedre te bitang! >:|" , biztos sokra fogsz menni vele :D Ja, hogy nem járkálsz ilyenkor ilyen helyeken, mert inkább elbújsz és a napfényben élsz mint egy anti-vámpír? Vagy mert egy kiherélt országban élsz ahol ilyen soha nem történik meg mondjuk Norvégiában? Too bad, de a valóság meg itt van. Naturális szelekció, te ilyen helyen halott lennél öreg. Lehet hogy nem tetszik, de ez az igazság, szóval én nem vágnék fel ilyen idióta gondolkodásmóddal, mert nem a valóságot terjeszted (sajnos vagy nem sajnos).
2022. okt. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%
A prolik verik egymást. Ha valaki provokál, akkor én otthagyom és kész. Ha erre nincs lehetőség, akkor elkezdem sértegetni, ha meg nekem esne valamelyik proli, az már jogos önvédelem lenne.
2022. okt. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
65%
#7 ez is egy jó taktika :D Így még moshatod is a kezeid ha valami kamera felvenne :3
2022. okt. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elsonek ense utok soha.. de ha mar lokdosodik vagy megprobal megutni engem vagy valakimet akkor vege
2022. okt. 3. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!