Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egyszemélyben végezhető...

Milyen egyszemélyben végezhető női munkàk vannak, ahol én lennék a magam főnöke?

Figyelt kérdés

Ahol nem kell "munkahelyre" menni, és alkalmazkodni a többi kollégàhoz. 28/N vagyok, és teljesen ki vagyok égve. Mindig mindenhol megtalálnak a nàrcisztikusok. Mindig mindenhol én dolgozok a legtöbbet, mégis én vagyok a legnagyobb sz.r. minden munkahelyemen eddig ment a mobbing, és egy főnökömtől sem kaptam segítséget soha, mert az éppen aktuàlis seggny.lót védelmezik. Hiàba dolgoztam jól, egy munkahelyen sem merült fel sem a fizetésemelés, sem egy jobb pozíció, plusz juttatàs, jutalom, vagy a tovàbb fejlesztés, tanfolyam, akàrmi...


Én még fiatal vagyok, és szeretnék fejlődni. Olyan szakmàt, amiben kiteljesedhetek. Sajnos ez nekem úgy làtszik, hogy munkatàrsi környezetben nem megy. Nem vagyok emberek közé való. :(


2022. okt. 1. 08:43
1 2
 1/17 Noren1989 ***** válasza:
69%

Általában a szépségipari munkahelyek űzhetőek a megnevezett módon,

de ott a vendégekkel kell foglalkozni elég sokat.


Ha extrém váltásban gondolkozol,, úgy rémlik, hogy Óceániában keresnek pl szigetőröket ;)

2022. okt. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Értelmes vàlaszokat szeretnék.
2022. okt. 1. 08:46
 3/17 anonim ***** válasza:
96%

Könyvelő cég, otthonról. Virtuális asszisztens. Bármi szépségipar, ahogy írták. Fotós. Horgolsz terítőket és eladod. Fordítás.

Mihez értesz? Miben vagy jó?

2022. okt. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
91%
Mihez értesz? Ezt így elég nehéz megválaszolni
2022. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
93%
Olyan nincs, ahol senkivel nem kell szóba állnod.
2022. okt. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
87%

Esetleg fodrász, műkörmös, ha van jogsid futár. Hirtelen ennyi jutott eszembe de biztos van még opció.

Milyen területre gondoltál?

2022. okt. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
88%

Fodrász, körmös, stb-nél nincsenek munkatársak, csak az ügyfelek.


Ugyanígy ha csinálsz valami szép szirt-szart, s vásárokon árulod, szintén.

2022. okt. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Varrónő.

Könyvelő.

Ügyvéd. Ez utóbbinál bejön az, amit Noren1989 írt, szóval nem főnökhöz és kollégákhoz, de ügyfelekhez és hivatalos személyekhez (pl. földhivatal, ügyész, bíró, ügyvéd kollégák) nagyon is kell alkalmazkodni és ebből hasonló konfliktusaid lehetnek.

2022. okt. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha “mindehol megtalálnak a nárcisztikusok”, akkor valószínűleg olyan viselkedésmintákat hordozol, hogy mindig ugyan abba a helyzetbe kerülsz. Olyan nincs, hogy minden munkahelyen sz*r minden, csak te vagy tökéletes. Pszichológus tud segíteni felkutatni az okokat, miért vonzod be ezeket az embereket, és tud segíteni stresszkezelésben. Szüleid milyen viselkedésmintákat hordoznak?
2022. okt. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
"Nem vagyok emberek közé való. :(" Az ilyen jellegű mondatokkal nem segítesz magadon. Könnyen kirekesztheted magad az emberi kapcsolatokból. Megszokod és nehéz lesz a visszaút.
2022. okt. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!