Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni, ha abszolút...

Mit lehet tenni, ha abszolút semmilyen munka nem érdekel?

Figyelt kérdés
De tényleg mondhattok bármit,semmi sem fog megfelelni. Nagyon rossz személy vagyok.Túlságosan válogatós,komplikált,magamnak való vagyok. Utálom az embereket,nem érdekel a csapatmunka, semmi sem érdekel, egy életképtelen vesztes ember vagyok. De ez senkit sem érdekel. Dolgozni akkor is el kell menni,ha tetszik ha nem. És ez az ami tönkre fog tenni engem,lassan de biztosan. Minden munkába találok valamit ami miatt utálom csinálni. Mit tegyek? Mi lesz így velem? Minden munkahelyre eddig nagy kínszenvedéssel jártam. Agyvérzést kapok már a sok idegtől.Több munkát felcseréltem pár év alatt, mint valaki az egész élete alatt. És ugyanott tartok ,semmi nem jó,semmi nem felel meg. Próbálom rávenni magam a tanulásra,de az sem érdekel. De hát még tanul az ember, addig is dolgozni kell valamit. Ennek véget kell vetni, de hogyan? Ki akarok kerülni ebből a kínzó életből végre. Megjegyezném,nagyon gyenge a tűrőképességem és mindennel problémám van. Engem sem tűrnek el sehol. Ilyen pszihológust meg ilyeneket ne írjatok,mert próbáltam és azt is otthagytam,kidobott pénz volt. Keresem a helyem a világban évek óta de reménytelenül.
2022. okt. 3. 10:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
85%
Megoldás: nem dolgozol sehol, hanem éhenhalsz
2022. okt. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Az hogy próbáltad a pszichológust, és kidobott pénz volt, az sokat elárul arról, hogy mennyire vagy hajlandó változtatni.


Lehet hogy rossz szakembert kaptál, és kereshettél volna másikat, de a pszichológus is csak annyiban tud segíteni, hogy vezet az úton, és segít felismerni dolgokat, amit neked kéne.

Nincs ezzel semmi baj, egyedül is javíthatsz az életeden (én is ezt tettem, mert nem volt pénzem terápiára),innen tudom hogy távolról sem lehetetlen, csak abba kell hagyni a hisztit és keresni a megoldásokat. Az internet mindenki számára elérhető, aki keres, talál.

Ez az első amit meg kell oldanod, utána jön a munka probléma. Ez a munka-gond is csak tünet nem az ok.

2022. okt. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Úgy általában se érdekel semmi? Vagy csak munka terén nem? Mert ha már van valamilyen érdeklődési köröd vagy hobbid, abba az irányba el lehet indulni.
2022. okt. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Embercsempész válasza:
95%
Elmész csövesnek, nyakadba veszed a világot, csatangolsz, bandukolsz, szakállas vándor e nagy világban, aztán éhenhalsz.
2022. okt. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát csak azt tudom mondani, hogy vannak akiknek a hobbijuk a munkájuk, a többiek pedig azért dolgoznak, hogy túléljenek. A második kategóriába tartozik az emberek 80%-a. Ha nem bírod az embereket, lehetsz postás, szórólapozó, biztonsági őr, stb. Kell találnod valamit, ami a tűréshatárodon belül van, és ahhoz ragaszkodni, aztán munka után kiengedni a stresszt valahogy. Vagy ha tényleg nem megy (ilyen is van, én hiszek neked) akkor el kell menni pszichiáterhez, aki diagnosztizál, és leszázalékolnak. Akkor kapsz majd rokkant nyugdíjat, és abból eléldegélsz.
2022. okt. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem kötelező dolgozni, nincs már szocializmus.
2022. okt. 3. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
A csöves karrier előtted áll!
2022. okt. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"Mit lehet tenni?"

A megoldást keresni, nem a kifogásokat.

2022. okt. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%
Hobbid sincs? Epitsd arra a melod.
2022. okt. 3. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Miből, vagy kiböl élsz?
2022. okt. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!