Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érettségivel mit tudok dolgozni?

Érettségivel mit tudok dolgozni?

Figyelt kérdés

Hol helyezkedjek el?

Sajnos nemrég 2 munkahelyemet veszítettem el. Van OKJ bizonyítványom is de rájöttem, hogy valószínűleg nem az én szakmám (hiába végeztem el), nem vagyok rá alkalmas, így annak nem tudom hasznát venni.


2022. okt. 4. 09:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sima betanított munkás lehetsz maximum, gyárba, munkásnak elmehetsz vagy üzletbe eladónak. Vagy adminisztrációs munkaköröket nézegess
2022. okt. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos eladó voltam pont, nem mennék vissza oda. De a másik kettőt azt lehet érdemes lenne megfontolnom.
2022. okt. 4. 09:32
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Semmit.
2022. okt. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne vicceljünk azzal hogy semmit. Valahol el kell, helyezkednie az embernek dolgozni.
2022. okt. 4. 10:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Habár nekem csak 12. Osztályom van meg két tantárgy hiányzik az érettségimből így csak 8 általánosom meg egy targoncás jogsim van mégis azt mondom hogy hiába van érettségid akkor max betanított melós lehetsz vagy operátor. Vagy esetleg valami könnyebb irodai meló. Protekció nincs? Egy jó ismerősöd aki be tenne valami jó helyre? Ha nincsen akkor ezek a lehetőségek a legjobbak kb.
2022. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Hát, van egy nagybátyám akinek van egy cége ahova fel is venne engem, de oda diploma az elvárt végzettség ezért az kilőve. De köszönöm, a többi lehetőséget. Ezeket elképzelhetőnek tartom én is.

Valamint sajnálom, hogy nem jött össze az érettségi.

2022. okt. 4. 10:55
 7/9 anonim ***** válasza:
Informatikában nem számít, hogy van-e papírod. Hanem, hogy átmész-e a teszteken. Ha tudod bizonyítani, hogy maszekban tanultad a programozást és értesz hozzá akkor felvesznek. De amúgy sok munkához a tudást nézik inkább, jelentkezi kell ami tetszik aztán csak lesz szerencséje az embernek.
2022. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Adminisztrátor, eladó, mosogató, gyári munkás, építőipari munkás, segédápoló, takarító, recepciós, futár ami hirtelen eszembe jutott.
2022. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 EVA800 ***** válasza:
Magyarországon van olyan korcsoport ahol 50 % öt eleri a diplomások aránya?
2022. okt. 22. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!