Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felvétel után "ghostingolt" a...

Felvétel után "ghostingolt" a munkahely, most mi legyen?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy állásra, végig csináltam a teszt írást + a 3 körös interjút, szóltak, hogy felvettek.


Emailben is leírták, majd küldtek egy nyomtatványt, amolyan belépő nyomtatványt, amit ki kellett töltenem néhány adatommal. (Név, anyukám neve, születési hely, ilyesmi alap adatokkal)


Másnap ezt visszaküldtem, ennek egy hete, azóta semmi nem történt, nem mondták meg mikor kezdhetek, nem történt semmilyen előrelépés.


Mivel pályakezdő vagyok és ez az első munkahelyem, fogalmam sincs, hogy normális-e ez, vagy esetleg meggondolták magukat :D


2022. okt. 5. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Hívd fel őket és kérdezd meg mikor kezdhetsz.E-mailt ne írj mert vagy válaszolnak vagy nem.

Elég fura hogy nem mondanak ilyen alapvető információt.Csak nem adathalászat történt.

2022. okt. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%
Fogadjunk nő volt a HR-es.
2022. okt. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Metionin ***** válasza:
100%
Pár éve jártam így, azóta se hallottam a helyről. Telefonáltam nekik párszor de mindig csak majd szóltak a szerződéssel kapcsolatban, azóta is szólnak, ennek már 5 éve :D
2022. okt. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális, kellene reagálniuk. Vagy találtak mást, vagy kamucég volt, vagy nem is vesznek fel végül senkit, ki tudja. Gusztustalan húzás, de nem tudsz mit tenni szerintem. Keress mást.
2022. okt. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet olyan is van, hogy marhára nem keresnek senkit, csak felvételi feladatnak kiadogatják a mindennapi "nincskedvem megcsinálni" munkáikat.
2023. jan. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!