Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnököm ki akar rúgni?

A főnököm ki akar rúgni?

Figyelt kérdés

A cégnél három évet dolgoztam amikor felvétek egy cigány nőt akit én és egy épp nyugdíjba vonuló nő tanított be. Dekoratív csaj tudna ha akarna csak be akart minket csicskitani. Össze csapta a munkát és nem segített be nekem. Rendszeresen belém állt.

Egy ideig tűrtem aztán szóvá tettem azt mondta hozzám basza a széket meg ököllel fenyegetett. Ezen én csak nevettem de már idegemben. Lényeg jegyző könyv lett belőle és a részleg vezető engem rugót ki.

A nagy főnök átt tett máshova ott két hét alatt már belém állatak. Idős dolgozok vannak ott. Mindenben a hibát keresik és nem dolgoznak jobban csak össze csepjak. Most azt hallottam hogy kanpányolnak hogy tegyenek el. A főnök meg azt mondta a részleg vezetőnek ha innen el tesz kirugnak.


2022. okt. 8. 05:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. okt. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

" A főnök meg azt mondta a részleg vezetőnek ha innen el tesz kirugnak."


Ez nem azt jelenti, hogy ki akar rúgni, hanem azt, hogyha a mostani főnök nem fog/nem tud megtartani, akkor valószínűleg elbocsátanak. Már csak az a kérdés, hogy milyen indokkal? Ugyanis a munkáltató köteles a felmondását megindokolni...

2022. okt. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Valami nem teljes.
2022. okt. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Konkrétan? Beléd állnak, hibát keresik alatt mit kell érteni?
2022. okt. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt hogy akármit csinálok nem jó, ha feketével írom alá a papírt az ha kékek akkor az a probléma. Csúnya megjezeseket kapok mind a külsömre és úgy mindenre is
2022. okt. 8. 08:38
 6/12 A kérdező kommentje:
Minden nap úgy jövök be hogy azon agyalok ma mit szólnak be tipikus rosszindulatú emberek
2022. okt. 8. 08:41
 7/12 A kérdező kommentje:
A vicc az egészben hogy a roma lányt el küldték de ő nem vállalta el hogy más helyre tegyék és fel mondott. A régi helyemen azóta káosz lett és a nagy főnök csapat átt alakítást tervezet de velük senki sem akart együtt dolgozni.
2022. okt. 8. 08:45
 8/12 A kérdező kommentje:
Nem az zavar hogy máshol dolgozok persze rosszul eset amikor menesztettek. Lelkileg ki voltam és még jobban belém rúgtak
2022. okt. 8. 08:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha a régi helyedre kérned magad?
2022. okt. 8. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az ottani kis főnök nem akarná, mert ő mondta hogy nem kéri a munkám hiába nem vált be az új csapat.
2022. okt. 8. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!