Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek az elviselhetetlen...

Mit tegyek az elviselhetetlen kollegak ellen? ugy erzem,hogy mindenki osszeeskudott ellenem.

Figyelt kérdés
Tanar vagyok egy olyan kozepiskolaban ahol en is jartam anno. Ugy erzem,hogy a kollegaim folyamat kineznek, nem ismerik el a tudasom es a nevem vegere folyamat oda rakjak azt hogy (-ka) Ezzel is alacsonyitva a tekintelyem pl a szulok es a diakok elott. Minden nap be kell szamolnom a felettesemnek,hogy mi lesz az aznapi tananyag. Ez mar nekem is sok! Mit javasoltok?
2022. okt. 10. 15:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%
Munkahelyváltás.
2022. okt. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Mas opcio nincs? Kicsi a varos, nem sok opcio van. Teljes koltozes masik varosba az !diotak miatt?
2022. okt. 10. 15:40
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus, nem mondod, hogy ilyen ovodas szinten vannak... Ezeknek agyara ment a sztrajk.
2022. okt. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Mindig kiszurnak valakit, most en vagyok a porondon. Azon gondolkozom,hogy feladom az egeszet es mas palyat keresek. Mondjuk konyvelo. Igen, eleg ovodas modon zajlik. Szerintem csak azert mert en is ott tanultam,mert masoknak pl nem kell beszamolniuk. Komolyan....elkeserito
2022. okt. 10. 15:51
 5/17 anonim ***** válasza:
9%
És? Ez semmit se jelent. Attól mert lekicsinylik a tudásodat, az még lehet nagy... ezt már tudhatnád elnőtt ember létedre.
2022. okt. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Pont ez a gyerekes, nagycsoportos óvodásokat alázó mentalitás az, amiért megvetem az értelmiségiek jelentős részét. Téged, mint ilyennek elszenvedőjét sajnállak, - fogadd együttérzésem! És ezek az emberek vergődnek azért, hogy vegyék őket komolyabban! Nem írom le, mit érdemelnek, - komoly bérfejlesztést viszont nem! Bármikor belebotlottam egy diplomás emberbe és nézetkülönbség lehetősége merült fel, 20-ból 19 azon kezdett el vergődni, hogy ő (ilyen-olyan, ennyi meg ennyi vagy/és itt meg ott szerzett) diploma birtokosa! -Már szinte fenyegető hangnemben! Volt olyan ismerősöm, akivel azért szakítottam meg a kapcsolatot, mert túlságosan is magas lóról próbált meg időről-időre lenézni másokra! Sorsára hagytam - a vergődésével együtt! Az ilyen dedósokat az tudja "hazavágni", ha tudomást sem vesznek a vergődésükről, - javaslom, te is ezt tedd! Ha nincs közönség, idővel elmarad az előadás is! Tarts ki - és nyugodtan "fosd képen" ezeket a szerencsétleneket!
2022. okt. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Amikor valami ilyet csinálnak, akkor hívd fel a figyelmünket arra, hogy ez nem okés számodra. Ha ez nem segít, akkor viselkedj velük ugyanúgy ahogy ők hozzád és meg lássák milyen kényelmes ha calaki így viselkedik hozzájuk. De amúgy a legjobb amit tehetsz ha valaki rögtön először csinál valamit ami nem tetszik neked, akkor rögtön az első alkalommal le kell őt állítani mert ha egyszer hagyod, akkor többször is fogják csinálni.
2022. okt. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Csak olyan nehez minden reggel felkelni es ilyen kornyezetbe dolgozni. Mindehez jopofat vagni, mert kulonben ramnyomjak,hogy en vagyok az aki itt gerjeszti a feszultseget. pedig en szeretek tanitani, de amit a kolegaim muvelnek az megbotrankoztato. Egy nagy szinhaz az egesz.
2022. okt. 10. 16:03
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Mosolyogj! Az a halál az ilyen nyomoroncoknak!
2022. okt. 10. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Megprobalok, koszonom a tanacsokat!
2022. okt. 10. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!