Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Emiatt kirúghatnak a munkahely...

Emiatt kirúghatnak a munkahelyemről?

Figyelt kérdés
Gyakornok vagyok egy cégnél, ahol 90-en dolgoznak, és ma nekem kellett a kimenő postát összeszedni, kategorizálni és lebélyegezni, mert most beteg az, ki ezt el szokta intézni. Bélyegeztem a leveleket a postaszobában, amikor odajött az egyik kollégám, akivel amúgy egy irodában dolgozom, de nem nagyon szoktunk beszélgetni a szián és hogy vagyon kívül. Hozott egy magánlevelet, és odanyújtott felém annyi aprót, amennyibe a bélyeg kerül. Én erre azt mondtam, hogy hagyjad, jól van az. Erre ő azt mondta, hogy ne, ne csináljuk ezt, és lerakta az aprót az asztalra, és elment. Én utána beletettem a pénzt a postakasszába, majd bélyeget ragasztottam a levelére. Szerintetek ha ezt jelenti a HR-eseknek, kirúghatnak emiatt? Már vagy 20 éve ott dolgozik ez a munkatársam.

2022. okt. 11. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Emiatt nem fognak kirúgni.
2022. okt. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem :(
2022. okt. 11. 20:44
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, dehogy, ezért miért rúgnának ki?
2022. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem fognak szerintem sem.
2022. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
100%
Én diákmunka keretein belül foglalkoztam a levelek feldolgozásával a NAV-nál, nem volt rossz, emellett barátságos volt mindenki. Nem kell az állásodat félteni.
2022. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog ebből problémát csinálni (rajtad kívül).
2022. okt. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem is értem miért kellene kirúgmi bárkit is...


Am. most engem egymás után 2 helyről is küldtek el és értelmes indokot sem tudtak mondani...



Ha vhonnan el akarnak küldeni akkor úgyis elküldenek...

De sztem ez nem az a szituáció.

2022. okt. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért ennyire nem kell parázni,ilyen pitiáner dolgok miatt nem rúgnak ki senkit(max ha van még csomó más indok és ez tette fel az i-re a pontot de ez még ahhoz is kevés)
2022. okt. 12. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
20%
Bolond vagy?
2022. okt. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!