Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen munkahelyre/szakmára...

Milyen munkahelyre/szakmára váltsak ha gyűlölöm az embereket?

Figyelt kérdés

Utálom a nagyképű/magabiztos/arrogáns/okostojás/jópofizó/ripacs/okoskodó/pletykás/lenéző/testképnáci/nagypofájú/feltűnési viszketeg/szóf**ó embereket.


Elegem van, hogy már évek óta meghazudtolom és a sárba tiprom minden egyes nap a személyiségem ha be kell menni dolgozni. Nincs olyan téma amiről tudnék valakivel is beszélni az erőltetett és megrendezett munkaszünetekben.


Utálom, hogy mindenkinek jópofizni kell meg beszélni full üres dolgokról miközben legszívesebben k*ssban lennék egész nap.



2022. okt. 13. 18:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
14%
sírásó, remete egy lakatlan szigeten.
2022. okt. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
81%
Olyan munkahely, ahol ugyanazt csinálhatod, mint eddig, de dolgozhatsz home officeban. De amúgy nap, mint nap van vagy 5 ilyen kérdés. Nem lehetne, hogy az ilyen emberek összegyűljenek egy munkahelyre, és mindenki csendben dolgozna egész nap? Annyira király lenne!
2022. okt. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, a szívemből szóltál. Mintha én írtam volna ki, nálunk is ilyen típus mindenki. Én korábban nem voltam antiszociális, beszédesebb is az alaptermészetem, de amióta dolgozom, legszívesebben egy kilométerről elkerülnék minden embert és sosem szólnék senkihez. Én azon gondolkozom, lehet viszek be fülest, bár a zene is zavar munka közben, de nem annyira, mint ők. Vagy füldugót, aztán ha bunkó vagyok, hát az vagyok. Egyébként ha egyszer váltok, komoly szempont lehet, akár rosszabb bért is kompenzálhat, ha van saját iroda. Pár perc, fel órája erejéig el lehet viselni ezeket az embereket, ha egyeztetni kell munkaugyben, de egész nap velük ülni... Az utóbbi időben azon gondolkoztam, persze nem komolyan, csak gondolati szinten felötlött, hogy ennél még prostinak is jobb lehet lenni, ott csak a testedet adod el, de ilyen helyen olyan, mintha a lelkedet és önmagad adnád el.
2022. okt. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"Az utóbbi időben azon gondolkoztam, persze nem komolyan, csak gondolati szinten felötlött, hogy ennél még prostinak is jobb lehet lenni, ott csak a testedet adod el, de ilyen helyen olyan, mintha a lelkedet és önmagad adnád el."


Én meg azon gondolkoztam, hogy a nehezen megszerzett diplomám ellenére otthagyom az irodai munka világát, pont emiatt a "lélekprostituálódás" miatt. Egyszerűen bárhová megyek dolgozni, mindenhol tutira veszi a főnököm és rangidős kollégák, hogy a legapróbb részletekig érdekel az élete, meg a nézetei, sőt mi több, nekem semmi önálló gondolatom nincsen, és tőlük várom a tutit. Egy ruhabolti eladóként senki se tudna úgy rámszállni napi 8 órában, mint amikor egész nap egymást kell néznünk.

2022. okt. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló vagyok, bár én emberekkel dolgozok, de beszélni nem kell, így azért elviselhetőbb.

Hogy milyen munka van, aminél nem kell se ügyfelekkel se dolgozókkal kommunikálni, vagy csak extra minimálisan...mondjuk fordító, vagy valami olyan munka, amit gépen csinálsz de nem kell ügyfelekkel foglalkozni, éjszakai biztonsági őr, takarító, programozó. Hirtelen ennyi jutott most eszembe.

2022. okt. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!