Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet hogy szélesebben...

Hogy lehet hogy szélesebben vett ismerősi körömben sem dolgozik senki a holnapi szombati munkanapon (csak én)?

Figyelt kérdés

van az ismerősi körben állami alkalmazott kvv-s alkalmazott multis dolgozó, sőt még boltos is, ez az amaz.

és mindenütt megoldják vagy kényszerszabival vagy egyszerűen elengedik nekik azt az 1 napot és csá.

Grátisz.


de olyan is van ahol az egész cég benn van papíron, a valóságban meg lakat lesz az ajtón.


És itt vagyok én egyedül nekem menni kell. ott kell ro****dni tól ig, csinálni semmit de ott kell lenni....


2022. okt. 14. 14:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%

Nekem se kell :/

Sajnálom...

2022. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Férjem a polgármesteri hivatalba dolgozik, oentekenként fel 2ig vannak, mert egyebkent fél 8-4ig, de ha ma is maradnak 4ig, akkor holnap nem kell menniük.
2022. okt. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

na ilyesmi rugalmasságot várnék én is el de hiába. nálunk pénteken se lehet elmenni hamarabb de 5 perccel se (pedig back office munkakör)....


miért nem kinek jó hogy itt szopunk 17-ig nem tudom azóta se hogy itt vagyok

2022. okt. 14. 14:24
 4/16 anonim ***** válasza:
44%
Nehéz az élet az alapítványi iskolában
2022. okt. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Neked is van szabadságod, ha nem tudod beosztani őket normálisan akkor így jártál. Nálunk mindenki szabadnapot vett ki, aki akart, senki nem állította meg őket.
2022. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volna olyan melóm, ahol csak benn kell lenni és nem csinálni semmit! Van akinek semmi se jó :-/
2022. okt. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

#5

Mondjuk ha nem zár be a munkahely, akkor nyilván nem mehet mindenki szabira, pár embernek muszáj bent lennie és tartani a frontot.


Én is melózok holnap, kell legalább egy ember a csapatból.

2022. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Neked is van szabadságod, ha nem tudod beosztani őket normálisan akkor így jártál. "


És azt miből gondolod hogy ha én ki akarok szabit venni, azt ki is adják nekem ahogy kérem? Ezt elárulod? meg azt is áruld már el ha egy cég nyitva akar lenni, és mindenki szabin akar lenni azon az 1 napon akkor vajon mindenki megkapja a szabiját?

hm?

2022. okt. 14. 14:37
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is melozok holnap pedig általában mi is szabinak szoktuk kivenni de most sok a melo

Most örülsz?

Komolyan erre akarod fordítani az energiád hogy ezen sírsz?

2022. okt. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

"i de most sok a melo"


na de ott van értelme ottlenni mert sok a meló, na de itt semmit se kell csinálni--de akkor minek bejönni?

2022. okt. 14. 14:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!