Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerinted van értelme az...

Szerinted van értelme az áthelyezett munka/pihenőnapnak?

Figyelt kérdés
Szerintem a két napos hétvége felborítása sokkal jobban kifárasztja az embert. Semmi értelme a későbbi, +1 napnak, ha előtte 1 hétig úgy kell dolgozni, hogy nem tudtad magad kipihenni.

2022. okt. 16. 21:38
A kérdező szavazást indított:
Igen, jó ez így ahogy van.
Nem, nem hogy nincs értelme, de rosszabb mint a normál munkarend.
Minden munkavállaló önmaga dönthetné el, hogy áthelyezett vagy normál rend szerint dolgozik.
32 szavazat
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is ostobasag, felboritja az ember bioritmusat... Az 5 nap is rengeteg, nem kell egy hatodik is.
2022. okt. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
53%

Különösebben sosem érdekelt és sosem zavart. Kibírom a plusz egy napot, amúgy sokszor átdolgozom a hétvégéket is. Irigylem azt, akinek ez a legnagyobb problémája.

Pont olyan ez, mint az óraátállítás, akkor is van mindig pár hópihe, akinek "felborítja" az életét hogy aznap 1 órával több vagy kevesebb ideje van bármit csinálni.

2022. okt. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
44%

ÍGy sokan a szombatot veszik ki szabadságnak, aki meg nem, az félgőzzel dolgozik.


Azt a szabit kivehetné hétfőre, vagy péntekre, ha pénteket dolgozunk le, így a többség ugyanott van. Aki meg nem akarja ezt, az úgyis dolgozik 1 napot, majd másnap itthon marad. Értelmetlen. Had döntsem el én, mit akarok.


Egyébként amikor szerda ünnepnap, akkor nincs áthelyezés, ugyanúgy szabadnap az az egy nap. :D


Értelmetlen ez áthelyezősdi.

2022. okt. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
37%
évente kátszer nem kibírod? de megyugtatlak jövőre nem elsz egy extra szombat sem.
2022. okt. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
84%
Mivel kereskedelemben mindkét napon dolgozom, így számomra teljesen mindegy
2022. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
68%
Nekunk nincs ilyesmi vendeglatasba. De ilyen 8 oras melok am se hatnak meg.. nalunk az szinte felnap
2022. okt. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%

Van értelme.

Gyereknek hosszú hétvége van az iskolában, el lehet vele menni úgy, ahogyan egy normál hétvégén nem tudnánk.

2022. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
48%

Szerintem tök jó. Ilyen napokon én szívesen bemegyek, délben már a második palack bort szoktuk bontani, aztán megebédelünk és elhúzunk haza. A vezetőink úgyis szabin vannak, amelyik meg nincs az velünk tart.

Olyan mint régen azok a napok a suliban amikor csak tesi meg osztályfőnöki óra volt. Imádtam.

2022. okt. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Az a szemétsége ennek a rendszernek, hogy a hétvégére eső ünnepnapokat nem kompenzálják soha semmilyen plusz szabadnappal. Mindig csak a munkáltatóknak kedveznek, a dolgozóknak soha.
2022. okt. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%
A második választ jelöltem be, semmi értelme ennek az egésznek.
2022. okt. 16. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!