Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerinted van értelme az...

Szerinted van értelme az áthelyezett munka/pihenőnapnak?

Figyelt kérdés
Szerintem a két napos hétvége felborítása sokkal jobban kifárasztja az embert. Semmi értelme a későbbi, +1 napnak, ha előtte 1 hétig úgy kell dolgozni, hogy nem tudtad magad kipihenni.

2022. okt. 16. 21:38
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
25%
#4 évente 2x azt is ki lehet bírni, ha jól elvernek. Ettől függetlenül senki nem akarja a verést.
2022. okt. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
51%
Nem tartom értelmét ennek én sem. Viktorta munkaalapú társadalomról pofázott korábban, akkor legyen minden munkanap munkanap, kivéve a szombat-vasárnaap, és semmiféle ünnep ne legyen megtartva. Akár egy Nemzeti Kanzultációt is nyomathatna erről, aminek a végén Gulyás Tojás voníthatná, hogy a zemberek akarták így.
2022. okt. 16. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
36%

Tulajdonképpen így amit adnak, el is veszik. Persze mindezeknek a megálmodója úgyis akkor döglik ottbon, amikor akar.

"A vezetők úgyis szabin vannak"

Rájuk miért nem vonatkozik semmiféle munkarend!?

2022. okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%

13-as, bárki elmehet szabadságra, ha van neki és elengedik.

Nálunk pl. szombaton hármunkból 1 fő szabin volt, ketten dolgoztunk. De ezt ugyanúgy megtehetnénk bármelyik munkanapon.

2022. okt. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%
Volánbusszal mentem be, mert ilyenkor még a céges busz se jár. Aztán a munkaidő 70%-ában unatkoztam / a mobilomat nyomogattam.
2022. okt. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
14%
Én lassan 15 éve mindennap dolgozok eltérő intenzitással. Ünnep napokon kívül. Nem értem egyesek mit lázadoznak itt. Legyen egy panziótok és egy vendéglőtök, ott morogjatok, hogy csak egy szabadnap van egy héten :D
2022. okt. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
39%
Alapból is baromi kevés munkaszüneti nap van Magyarországon a többi országhoz képest és még azt az 1-1 extrát is ledolgoztatják. Szánalom.
2022. okt. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
80%
Egyáltalán nincs értelme. A nép fele úgyis kiveszi szabinak, a másik fele meg csak ellébecol a melóhelyen.
2022. okt. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
83%

Nekem édesmindegy. Ha dolgozok a ledolgozós szombaton az is jó, mert általában lazább napok. Ha meg nem akarok aznap dolgozni, akkor meg veszek ki szabit.


Mondjuk nem lenne rossz szerintem ezeket elengedni, cserébe az "elveszített" hétvégi ünnepnapokért. Most is le kell dolgozni a hétfői napot, viszont a vasárnapra eső 23-át bezzeg nem kell pénteken vagy hétfőn "lepihenni".

2022. okt. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!