Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van értelme pihenőnap reggeli...

Van értelme pihenőnap reggeli mellé egy adag tömegnövelőt inni?

Figyelt kérdés
ha hülyeség, akkor mikor igyam? Edzés után tolok le egy adagot, de mikor toljam le a maradék 2-t?

2014. jan. 29. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Milyen maradék kettőt? Ugye tudod, hogy ha a dobozra az van írva, hogy napi 3 adagot igyál, akkor nem muszáj napi 3 adagot inni?

Tömegnövelőt edzés után szokás inni csak, máskor a magas cukortartalom miatt nem érdemes. Reggel tisztán fehérje kéne(kajából vagy kiegből), bár egyes elméletek szerint ilyenkor is megengedett a tömegnövelő.

2014. jan. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Galaxis. ***** válasza:
Én reggel fehérjét szoktam és ebédre iszok tömegnövelőt majd vacsorára és lefekvéskor újból fehérje.
2014. jan. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Osynho ***** válasza:
100%
öregem, egyesek mennyi kiegészítőt tolnak. :) Miért nem lehet tisztességesen enni? :)
2014. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyors ch-t csak edzés után kéne inni. Egyes nézetek szerint lehet még reggel is, viszont mások szerint sohasem, még edzés után sem. Én maximum csak edzés után innám.
2014. jan. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!