Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy a nők ne...

Mit tegyek, hogy a nők ne utáljanak ki mindenhonnan?

Figyelt kérdés

Régen a suliban is így jártam, de egyik lány sem mondott semmi okot, egyszerűen nem álltak szóba velem.

Most a munkahelyemen jártam így szintén nők között.

Már odafigyelek arra is, hogy ne sminkeljem magam, nem öltözök divatosan a munkahelyemen, és semmiképp sem flörtölgetek férfimunkatársakkal.

Ennek ellenére érzem a nők részéről az ellenszenvet, látom a grimaszolgatásukat, meg konkrétan már nem állnak szóba velem.

A nővérem azt mondta, vele is szemétkednek a női munkatársak, de ő annál inkább rátesz egy lapáttal, elhülyül a férfi munka társakkal, meg van hogy piros picsa gatyát vesz fel, hogy még jobban idegesítse a női kollégákat.

Lehet hogy az a megoldás amit ő csinál?

Mert én hiába vagyok visszahúzódó és nem akarok rálépni senki tyúkszemére, ez mégsem válik be.



2022. okt. 17. 23:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Hat engem sem sokan kedvelnek ebben az eletben. De hogy r*banckent viselkedjek, azt nem tudnam megtenni. Onmagam lejaratasa ne legyen celom.
2022. okt. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%

Őszinte leszek, de nem rossz indulatból; ha valakivel mindenki elutasító, kerüljön bárhova, akkor ott szinte mindig ebben az illetőben van a hiba.

Lehet van valami a viselkedésedben vagy a modorodban ami nem tetszik másoknak, vagy csak simán ellenségeskedést látsz a közönybe, és támadást egy ártatlan gesztusba.


Ahhoz hogy új emberként beilleszkedj egy közegbe, neked kell kezdeményezned a többiek felé, neked kell kedvesnek és nyitottnak lenned. Ha mindig visszahúzódsz és csak néha mondasz másoknak valamit, akkor nyilván ők is így állnak majd hozzád.


Persze most meg lehetne nyugtatni, hogy igazad van, minden nő szemét k.rva kivéve te, és csak azért nem fogadnak maguk közé, mert látják hogy a te lelked tisztább mint az övék, és még szebb is vagy, de ugyan már... Ez nem reális, plusz ha ebbe a hitbe ringatod magad, akkor életed végéig problémáid lesznek a beilleszkedéssel. Amire most szükséged van, az az, hogy próbálj mélyen, őszintén elgondolkodni, hogy miért lehet az, hogy rendszeresen kivül kerülsz a többiek szociális hálóján. Gondolom láttál már szép/kedves/visszahúzódó lányokat, akiket szeretett a többi nő. Ők hogy viselkedtek másokkal? Miben tért el a magatartásuk/stílusuk/másokhoz való hozzáállásuk a tiédtől?

Ha erre rájössz, könnyebb lesz az életed. (vagy legyél kitartott háztartásbeli, és akkor soha többé nem kell sehova beilleszkedned)

2022. okt. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam már ezen sokat. És arra jutottam hogy a férfiak mindig normálisak velem és kedvelnek. Igen, suliban is ez volt, csak fiú haverom volt, de a lányok nem kedveltek.

Én egy szóval nem kurváztam le nőket, nem is ezt szerettem volna olvasni.

Volt hogy összefutottam egy bevásárlóközpontban egy munkatársammal, ő mosolyogva köszönt, a barátnője meg undorral nézett végig rajtam.

Ezt a férjem szúrta ki.

De nem akarok itt bizonygatni semmit.

2022. okt. 17. 23:35
 4/13 anonim ***** válasza:
15%
Érdekes lenne megnézni a gyerekkori/felnőttkori traumáidat, a szüleid viselkedését. Szinte biztos, hogy az egyik szülőd nárcisztikus :) Egy pszichológus tud segíteni abban, hogy levetkőzd a rossz mintáidat és belédépült dolgokat és normális életed lehessen.
2022. okt. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Ma már minden emberre ráhúzzák hogy nárcisztikus.

Rá lehet húzni bárkire hogy mérgező.... Divat lett. 🤔

2022. okt. 17. 23:42
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát... pedig a viselkedésed arra vall, hogy valaki a környezetedben nárcisztikus. Különben nem lennének ilyen problémáid. Nem kell elhinni. Nem kell pszichológushoz se menni, nehogy változzon valami :)
2022. okt. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez ellen aligha tehetsz sokat, szerintem túl csinos vagy kihívó vagy, mégha ezt nem is látod így.
2022. okt. 18. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

A nők nagy része utálja a jó nőket. Főleg az átlagosak vagy az átlagostól némileg jobbak és hangadó típusok. Ha valamelyik nőn látják, hogy a férfiaknak jobban tetszik valamelyik és ez a nő ennek tudatában is van és igyekszik az előnyét ki is használni a férfiaknál, akkor azt a nőt minden eszközzel igyekeznek megsemmisíteni.

Ezen nem tudsz változtatni. Olyan nőkkel haverkodj, akikre ez nem jellemző. És persze a férfiaknál mindig sikeres leszel.

2022. okt. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Az irigység erősebb sok más emberi tulajdonságnál.

Nem kell egy nőnek semmit sem csinálni ahhoz hogy utálják más nők...elég ha csak csinos.

Ha csak azt látja egy nő a munkahelyen hogy a férfi kolléga téged néz, veled flörtöl, rád nyomul...ez már önmagában is adhat okot az irigységre, és utálatra meg sem kell hozzá szólalnod.És ez csak egy példa a sok más közül.

2022. okt. 18. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Most is nem rég voltam egy családi összejövetelen ahol egy idősebb illető kB 70 alig tudott menni legalábbis nekem ezt eljátszotta, és belémkarolt. A felesége meg kiakadt...hogy dehát tud menni. Utána úgy nézett rám ahogy szoktak a nő neműek.

Én hiába nem akarom senki férjét, társát levenni, van nekem saját.

2022. okt. 18. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!