Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Te főnököd is idegbeteg?

A Te főnököd is idegbeteg?

Figyelt kérdés

2022. okt. 18. 09:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az ilyen helyekről én lelépek.
2022. okt. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Jól teszed. Én még erőt gyűjtök.

Nem tudom milyen a munkaerőpiac most. :/

2022. okt. 18. 09:43
 3/15 anonim ***** válasza:
64%

Tök mind1, hogy milyen a munkaerőpiac!


Xar helyről, mérgező főnöktől le kell lépni mihamarabb, mert tönkre mész aztán bszhatod!

2022. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Nem, az enyém még sokkal türelmesebb is sokszor, mint kellene. "Fát lehet vágni a hátán" néha még akkor is, amikor egy akkorát kellene az asztalra csapnia, hogy a lábai négyfelé hulljanak ki! Sokszor jól érint ez minket, beosztottakat, de nem feltétlenül mindig jó, - mert amíg a fogyatékosokkal vesződik, szépen csendben felőrlődik az egészsége a háttérben (főleg az agyvérzéshez közeli állapotok sorozatának köszönhetően). Mostanában kezdett el felvenni egy határozottabb stílust, de én ezt nem bánom.
2022. okt. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
A közvetlen főnököm nem, de pár hónapon belül szülési szabadságra megy, kíváncsi vagyok, kit vesznek a helyére... mivel az ő főnöke most elég hülyén viselkedik, félek, hogy valami rabszolgahajcsár érzéketlen hatalmaskodó tuskót vesznek fel a helyére.
2022. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%

fiatal főnököktől az isten irgalmazzon, kis sggdugasz, fontoskodó idegbeteg a legtöbb.

Az idősebbek meg koruktól fogva gyógyszerfüggők már, emiatt is képtelenség, hogy idegroncsok legyenek, mert jönne egy roham egyből.

2022. okt. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Az idegbeteg főnöknél már csak az alattomosan gonosz és rosszindulatú főnök rosszabb, mert az előbbi legalább nyíltan csinálja mindenki előtt, de az utóbbi burkoltan tesz keresztbe, nyomorít meg és sajnos nem bizonyítható!
2022. okt. 18. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Igen, ráadásul az apám főnököm. Remélem, jövőre már fel tudok mondani.


Magánéletben is ilyen volt mindig, hamar elveszít a türelmét. Itt munkahelyen (mérnöki terület) meg nagy a stressz, folyamatos hajtás van.


gyakorlatilag szinte mindent magamtól tanultam meg, mert nem volt ideje/türelme elmagyarázni.

Amikor meg terepre megyek, és én vezetek (1 éve jogsim), az sokszor rémálom.

2022. okt. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Kettő ilyen mellől léptem le. Pénzügyes vagyok. Két éve végre tök normális főnököm van.
2022. okt. 18. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
91%
áprilisban emiatt léptem le, ha nem tettem volna, lehet még mindig ott dolgoznék, de szerintem már én is idegbeteg lennék miatta
2022. okt. 18. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!