Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ez hogy szokott lenni? Több...

Ez hogy szokott lenni? Több diákmunkára való jelentkezés?

Figyelt kérdés

Diák vagyok, most először jelentkezem/jelentkeztem diákmunkákra.

Igazából egyszer jelentkeztem egyre, onnan már valamiféle visszajelzés szerű érkezett, de még semmi konkrét, csak hogy köszönik a jelentkezést, be kellett regisztrálni a szövetkezetnél meg hogy majd küldik a szerződést és keresnek a beosztással kapcsolatban. Gondolom ez amúgy azt jelentené, hogy fel vagyok véve, bár még nem kerestek, nem küldtek semmit, 2 nap telt el azóta. Nézegettem már más munkákat is, amik szóba jöhetnek, 2 másikra is jelentkeztem, de egy 3-at is nézegetek, szóval összesen 3-4 állásra jelentkeznék. Mivel ezek diákmunkák, nem igényelnek tapasztalatot, semmi speciális elvárás nincs, ezért nem nagyon hiszem, hogy ne kerülnék be valahova (maximum ha ezren jelentkeznek), de közben meg ha mindenhova leadom a jelentkezésem, akkor nem gáz utána visszamondani? Ezt emailben szokták vagy hogy?

Meg ugye mi van, ha valahonnan keresnek, de egy másik állásról meg csak később jeleznek vissza, ami amúgy jobb lenne? Azt írják, csak azoknak jeleznek vissza, akik felvételt nyertek, de azt se tudom mennyi időn belül kéne visszajelezniük és mikortól tekintsem tárgytalannak.


A másik kicsit más témához tartozó kérdésem: Ha valahol olyat írnak, hogy pl. heti 2 hétköznapi műszak vállalása kötelező, akkor hány óra számít egy műszaknak? Már a 4 óra is? Mert van, ahol ezt leírják, van, ahol csak ennyit írnak. Mert nálam az a bökkenő, hogy hétköznaponként az órarendem úgy néz ki, hogy leginkább 4 órára tudnék menni, esetleg csak 1 napon 6 órára.



2022. okt. 18. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi ez a diákmunka konkrétan?

Van, ahol 4 órás műszakok is vannak

2022. okt. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!