Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha munkahelyen nem adnak...

Ha munkahelyen nem adnak munkát, de én nem akarok munka után menni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tudják, hogy "állok".

Azaz nem csinálok semmit, mert nem bíztak rám még semmit(nemrég kezdtem)

Mindenki mindennel tisztában van.

Én szóltam, hogy akkor segítek bárkinek bármit addig, nem élnek vele.

És csak netezem.


Őszintén szólva semmi kedvem a munka után rohangálni, keresni azt, mit csináljak, kotnyeleskedni, szerepelni mindenkinek, vagy pl volt dolgozó feladatait átnézni és végezni, magamtól menni a munka után ming vmi mérgezett egér, rohangálni, aktívkodni, kútfőből hogy feltaláljam magam.


Viszont említettek olyat (kollegák), hogy egy volt kollega próbaidő leteltével csodálkozott vmin, hogy ja, azt neki kéne csinálnia? És 3 honap után sem volt képben a saját munkájáról feladatairol.


Lehet így fogok járni? Nekem kéne kinyomoznom megszerveznem saját magamat megbíznom, hogy konkrétan én mit csináljak? Határozzam meg én a saját feladataim önhatalmúlag?

Ahogy látom azt csinálok amit akarok, mindenki segítene, ha segítség kellene. De csak mert ez előírás ill elvárás, kötelező, hogy csapatmunka van, mindenki ugrik mindenki egy nyikkanására is segíteni a másiknak.


De nekem nincs kedvem nyomozót játszani meg mindenlébenkanálkodni hogy én keressem határozzam meg a saját feladataim.


Majd beavatnak abba hogy konkrétan mik a feladataim, de a rossz szervezés miatt ez még most sem történt meg addig meg csak ülnék legszívesebben.



2022. okt. 20. 09:38
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Sok helyen elvárják a proaktív magatartást.
2022. okt. 20. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az addig oké is lenne.

De annak is van határa.


Pl meglátom azt hogy a volt dolgozónak milyen munkái vannak folyamatban, miket kért be mikre vár választ mik hiányoznak stb

De: nincs viszont jogosultságom telefonalgatni leveleket irogatni a cég nevében és intezkedni helyette. Vagy ha lenne is jogosultsagon teljes ellenorzes rábolintás engedelyezés nélkul tenném meg azt abszolut önálloan es öngatalmúlag végezném az ügyintézést a cég nevében mert én egyedul igy dontottem.

Ezt is hogy?

2022. okt. 20. 10:05
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs is annál kellemetlenebb, mint mikor csak állsz és fogalmad sincs hogy amúgy mit kéne tenni. Szerintem igenis adjanak melléd egy embert, aki mindent megmutogat, te magadtól honnan tudnád mi a feladat, mikor sose dolgoztál ott? Nyilván bele fogsz jönni, de ne várják el hogy kiolvasod a gondolataikat.
2022. okt. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Röviden ha ki is találok magamnak feladatot az se ellenőrizve nyomonkövetve figyelve nincs.
2022. okt. 20. 10:07
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Ez nekem tipikusan olyan munkahelynek tűnik ahol ha hibázol akkor rád verik az egészet mert hát “3 hónapja itt vagy..tudnod kellene “
2022. okt. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Beszélgess és ismerkedj kollégákkal amikor nincsenek túlságosan belemerülve a munkába.

Idővel megszoknak és elkezdik mutatni mit hogy kell csinálni.


Megpróbálhatsz mentort kérni magad mellé de arra lehet nem lesz jelentkező.

2022. okt. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Ebből az lett eddig hogy akármit elvégzek úgy terjesztik elő fentre mintha ők csinálták volna meg.

De közben végre elintézték a betanítást

2022. okt. 20. 12:41
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak nem a Ganz? xD
2022. okt. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!