Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy telik egy nap a KFC-ben?...

Hogy telik egy nap a KFC-ben? Mennyire pörgős? Milyen a munka morál?

Figyelt kérdés
Hétfőn megyek interjúra és addig is szívesen olvasnék tapasztalatokat. Ahogy olvastam 2 műszak van, napi 8 óra és fél óra szünet jár. Több pozíció is van, de nekem azt mondták azt az interjú során döntik el, ki hova fog kerülni. Konyha, drive, csomagolás stb. Nettó 280k a fizetés, amibe vannak bónuszok prémium, pótlékok. Szóval ennyi pénzért napi 8 órába szívesen sütök krumplit vagy kasszázok, főleg mivel csak 2-3 hónapról van szó. Amúgy ez az étterem a város szélén van, nem a belvárosban szóval lehet kisebb a forgalma mint a centrumban lévő mekinek. Köszönöm előre is a beszámolókat!

2022. okt. 20. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Ez a pénz ezért a munkáért tényleg nem rossz. Én 13 éve dolgoztam Pesten gyorsétteremben, akkor örültem ha a 100k megvolt.
2022. okt. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Állítólag csirkét kell sütni..;)
2022. okt. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Étteremfüggő. Ahol én voltam, ott hatalmas volt a forgalom (országos szinten is kiemelkedő), a vendégkör meg egy pusztulat, én minden egyes nap csalódtam az emberiségben (kasszán voltam általában).

Viszont a társaság a legjobb volt, azt visszasírom. Illetve, ingyen ehettél bármit, nap végén a maradékot hazavittük, én már 8 kilót fogytam, párom 10-et, mióta nem dolgozom ott :D

De a főbérlőm lányának pl. rossz élménye van velük, őt semmire nem tanították be (nem dolgoztunk együtt, teljesen másik helyen volt), két hétig csak krumplit sütött, senki szóva se állt vele, aztán felmondott. Szóval szerintem helyfüggő. Próbáld ki, max. ha nem tetszik, felmondasz.

2022. okt. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3. Köszi szépen a választ :) mondjuk én pont diétázom most szóval inkább vinnék majd kaját 😅 igazából bírom a pörgést is legalább telik az idő. De vendégekkel kapcsolatban nem sok tapasztalatom van, remélem azért be fognak tanítani rendesen.
2022. okt. 20. 16:45
 5/5 valaki : ***** válasza:

Lutri. Volt hogy órákig szétuntam magam, volt hogy 5 órát álltam a kasszán pisiszünet nélkül.

Amúgy az uncsi órákra is adnak feladatokat.

2022. nov. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!