Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha nem telt még le a próbaidőm...

Ha nem telt még le a próbaidőm a munkahelyen, viszont várandós lettem, kirúghatnak? Vagy inkább ne mondjam el addig, amíg le nem telik a próbaidőm? Mik a tapasztalataitok vagy véleményetek?

Figyelt kérdés

2022. okt. 21. 11:57
A kérdező szavazást indított:
Ki rúghat!
Nem rúghat ki!
13 szavazat
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
79%

Én nem szólnék erről.

Alapból a 3. hónapig fennáll a vetélés esélye is.

2022. okt. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Mármint ha ezt esetleg felemlegetnék majd bármikor is,hogy nem szóltál erről akkor foghatod arra,hogy volt már vetélésed és nem akartad elmondani senkinek amíg nem biztos,hogy megmarad a baba:
2022. okt. 21. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
78%
És ismét feltehetjük a kérdést, miért csodálkoznak a magyarok, hogy nem akarnak a munkáltatók bizonyos feltételek megléte mellett nőket alkalmazni, amikor hetente jön itt a kérdés, a próbaidő alatti terhességről és annak elsunnyogásáról. Persze, mindig az adott illető a speciális eset.
2022. okt. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%

Nyilván elhallgatja.

Mit kellene tennie?

Kitörölnie a seggét 30.000Ft-al havonta?

2022. okt. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
78%
Na pontosan ezért viszem magammal lassan interjúra a sterilizáló műtétemmel kapcsolatos papírokat.
2022. okt. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%
Imadom h ugy viselkedtek mintha minden gyereknek meg kellene szuletnie aki megfogant. Nem, ha fasz az anyad es nem tud mashogy eletet vezetni csak ugy hogy megol miutan megfogantal akkor ez van. Inkabb az, mint hozni egy ujabb szar felelotlen dontest
2022. okt. 21. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
43%

Te sürgősen keress fel pszichológust szerintem.

Nincs ki mind a négy kereked.

Gondolom akartak babát csak nem mindenkinek jön össze azonnal.

Nem tudom mi a bajod ezzel. :)

2022. okt. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

#4: Akkor viszont nem kell csodálkozni, ha a munkáltató kirúgja, vagy fel sem veszi. Nyilván. Mégis miért állna pozitívan hozzá, ha cserébe a sunnyogást, meg a kijátszást kapja.


Nagyon sokszor leírtam, nem részletezem ezredszer. Tudatosság. Gyerekvállalás és munkahelyváltás területén is, ha már mindenki azt hangoztatja, hogy a felelősségvállalás legmagasabb szintje a gyerek. Akkor lehetne esetleg bizonyítani is a mindennapokban


#3

2022. okt. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
84%
Eleve nem vagy köteles elmondani!
2022. okt. 21. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
43%

Nyilván kirúghat, szóval ha van egy kis eszed, nem mondod el.


Az előző felháborodott kommentelőnek meg üzenném, hogy nem lehet b.ni is meg szűznek is maradni. Mivel a terhesség alatti és utáni juttatásokhoz munkaviszony szükséges, így kénytelen az ember egy munkahelyről elmenni szülni. Szóval ennyi erővel soha sehol ne dolgozzon nő, mert előbb-utóbb valószínűleg szeretne majd gyereket, és mivel a faszija nem bírja megszülni, marad ő...


Persze azzal egyetértek, hogy próbaidő alatt lehetne védekezni, de mivel jobb, ha próbaidő után egy hónappal lesz terhes?

2022. okt. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!