Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez a munka mennyir...

Szerintetek ez a munka mennyire vállalható család mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdem rögtön a lényeggel! Nos autómentés-szállításba szeretnék belevágni úgy hogy beszállnék egy rokonomhoz egy saját autóval amit ugyan én vennék,de tőle kapnám rá a fuvarokat amiből ugye azt mondta hogy van bőven! Csak most azt nem tudom ez a munka mennyire kivitelezhető család mellett? Mert ugye itt ha valahova mennem kell akkor ez 0-24es szolgáltatás tehát akár ünnep akár hétvége van akkor is menni kell szükség esetén! Nem tudom ez család mellett mennyire kivitelezhető dolog mondjuk hosszútávon?

Előny ha van itt olyan aki ezzel foglalkozik vagy ha van olyan akinek ilyen ismerőse van és tudna mesélni róla!

Szerintetek érdemes lehet család mellett belevágni ebbe? Mert nekem mindig is a család volt az első és ez így is marad!

Előre is köszönök mindenfajta segítséget!



2022. okt. 23. 09:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha otthon nem vagy időhöz kötve, például időben hozni vinni a gyerekeket, illetve ha a család nem háborog, hogy fel kell állj az ünnepi vacsora mellől, akkor próbáld meg.
2022. okt. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván ha a szenteste a vacsora közben hivnak, akkor ugy Neked menni kell....


Ezt jnkább a családot kellene megkérdezni, hogy mennyire tolerálja hosszú tavon...


Nem is értem miért itt kérdezed meg... van akinek tolerálja, van akinek nem.


Az én családom pl nem tolerálná a nemzetközi kamionozást, ezért nem is csinálom.

2022. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, az lemaradt, hogy egy ismerős pár csinálta két évig, de nekik nem volt gyerekük.
2022. okt. 23. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
75%

Ilyen alapon, hogy bármikor menned kell, nem lennének olyanok, mint orvos, mentős, ápoló, őr, rendőr, tűzoltó, katona, buszsofőr,...


Tudod mit? Inkább menj egy gyárba, 3 műszakba, ott tuti a beosztás!

2022. okt. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nos igazatok van erről a családommal kellene egyeztetni akik egyébként az erről való eddigi beszélgetéseink alapján támogatnak és aztmondták hogy úgy oldjam meg a fuvarokat hogy legyen időm más dolgokra is illetve rájuk is és így nem lesz gond!

Nemzetközizés nem lenne benne csak belföld!

Igazából úgy időhöz kötve nem vagyok hogy hozzak-vigyek valakit a családból!

Utolsó válaszadó: Ez igaz hogy egy gyárban pld fix minden az időbeosztást nézve,de ott sajnos nem fizetik meg eléggé az embereket,nekem ez a véleményem róla!

Egyébként mindenkinek ment a zöld kéz! :)

2022. okt. 23. 09:50
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, szóval a haver füttyent és te ugrasz. Ez nem vállalkozás, hanem rabszolgatartás, te nem vállalkozó leszel, hanem beosztott. Ő otthon lesz a családjával szenteste, te meg majd kint rohadsz egy hülye miatt valahol az úton, mert neki nem volt kedve kimenni.
2022. okt. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
59%

6.


Ja, szóval a GYÁRBAN/BOLTBAN/IRODÁBAN/KÓRHÁZBAN A FŐNÖK füttyent és te ugrasz. Ez nem vállalkozás, hanem rabszolgatartás, te nem vállalkozó leszel, hanem beosztott. Ő otthon lesz a családjával szenteste, te meg majd kint rohadsz egy hülye miatt valahol az ÚTON/GÉP MELLETT/PULT MÖGÖTT/MŰTŐASZTALNÁL, mert neki nem volt kedve kimenni.


De nem?

2022. okt. 23. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ugyan tapasztalatom, de az ismerősöddel nem tudjátok elosztani az ügyeleti időt? Pl lenne egy normál időszak, mondjuk hétköznap 8tól 4ig, amikor bármikor készen állsz, és azon felül egyik nap ő lenne az ügyeletes, másik nap te. Legyenek biztos napok, amikor a család számíthat rád.
2022. okt. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8-as: Nos ezt még meg kell beszélnem vele,de ha ezt így nem lehet összehozni hogy a családdal is legyek akkor sajnos nem fogok belevágni!
2022. okt. 23. 12:08
 10/12 anonim ***** válasza:
Ha már van családod, akkor beszéld meg a feleségeddel.
2022. okt. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!