Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez a munka mennyir...

Szerintetek ez a munka mennyire vállalható család mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kezdem rögtön a lényeggel! Nos autómentés-szállításba szeretnék belevágni úgy hogy beszállnék egy rokonomhoz egy saját autóval amit ugyan én vennék,de tőle kapnám rá a fuvarokat amiből ugye azt mondta hogy van bőven! Csak most azt nem tudom ez a munka mennyire kivitelezhető család mellett? Mert ugye itt ha valahova mennem kell akkor ez 0-24es szolgáltatás tehát akár ünnep akár hétvége van akkor is menni kell szükség esetén! Nem tudom ez család mellett mennyire kivitelezhető dolog mondjuk hosszútávon?

Előny ha van itt olyan aki ezzel foglalkozik vagy ha van olyan akinek ilyen ismerőse van és tudna mesélni róla!

Szerintetek érdemes lehet család mellett belevágni ebbe? Mert nekem mindig is a család volt az első és ez így is marad!

Előre is köszönök mindenfajta segítséget!



2022. okt. 23. 09:05
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
10. Válaszadó: Beszéltem erről a párommal és ő azt mondta erre hogyha tudom úgy vállalni a munkát (vagy osztozni rajta ha sok van) hogy rájuk is maradjon idő és hogy néha pihenni is tudjak akkor nyugodtan vágjak bele és ő támogat is ebben! De nyílván ezt előre nem tudja az ember hogy mi hogyan fog alakulni sajnos!
2022. okt. 25. 12:27
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha tudsz fixálni szabadnapokat,csak akkor vágj bele,máskülönben

hazavágja a családi életed,ami neked pedig fontos.

2022. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!