Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondanék, de leliismeret...

Felmondanék, de leliismeret furdalásom van?

Figyelt kérdés

Pár hónapja dolgozok, takarítóként, de úgy hozta a sors, hogy szeretnék felmondani, mert nem tetszik és más dolgok érdekelnének. Fiatal is vagyok és nagyon össze vissza vannak megoldva itt a dolgok.

Viszont 2 nagy épületre 4en vagyunk, és ha én most felmondanék úgy érezném, hogy cserben hagyom a többieket.

Nem nagyon csináltam még ilyent, hogy felmondok, mert nekem friss ez az egész munka világa.

És fiatal vagyok szeretnék tovább tanulni, csak kellett a pénz ezért kezdtem el dolgozni.



2022. okt. 24. 09:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Tucatmunkát végzel, amire 1 nap alatt találnak másik embert.
2022. okt. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne legyen lelkiismeret-furdalásod !!


Fordított helyzetben ők is megtennék!


Majd vesznek fel a helyedre mást!


Te éld a saját életedet és ne aggódj, ha arról lenne szó, a főnököd is simán kicsszne veled, szóval kár ezen filóznod!

2022. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Butaság a bűntudat, kb egy hét alatt fognak találni új embert, nem fogják életük végéig 3-an takarítani a két épületet.
2022. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
1: egyrészt, másrészt kit érdekel, hogy ő ép nem takarít tovább... Nyugodtan mondj föl kérdező, ez rólad szól.
2022. okt. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az tök jó dolog amúgy, hogy lelkiismeretes vagy. Minden munkádban legyen így. :)

Viszont, ha felmondasz, akkor - gondolom - van felmondási időd (hacsak nem vagy még próbaidőn, akkor viszont bele kell kalkulálniuk, hogy nincs), az alatt pedig simán találnak szerintem mást a helyedre.

2022. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Válts nyugodtan, ez egy munkahely, nem az egri várat véditek a törökök ellen! Fognak találni másik embert helyetted. Felmondáskor még kedvesen vissza is jelezhetsz a főnöknek, hogy ha érdekli, akkor elmondod neki, hogy te mit csinálnál máshogy a munkaszervezésben. Ha nem érdekli, akkor tartsd meg magadnak. Sok sikert az új helyen!
2022. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Legelején még mindenki ilyen, aztán idővel rájön, hogy kvára nem köszöni ezt meg senki, úgyhogy totál felesleges...!
2022. okt. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

"vissza is jelezhetsz a főnöknek, hogy ha érdekli, akkor elmondod neki, hogy te mit csinálnál máshogy a munkaszervezésben."


Haha, nee! :D


Az lesz még a szép távozás, ha felmondás után kioktatja a főnököt..!

2022. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Igazán jó volt végig olvasni őket, és kicsit nyugtatnak is.

Már nem próbaidőn vagyok.

Viszont holnap szabit akartam volna, amit már 4 hete jeleztem, de még most se tudom hogy mehetek e szabira :)


A felmondási idő mennyi szokott lenni álatában? Vagy az változó?

2022. okt. 24. 10:14
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azelőtt is megoldották, hogy téged felvettek. Ahogan téged felvettek, felvesznek majd mást.


A felmondási idő meg annyi, amennyi a szerződésben van. Ha ott nincs, akkor Mt. szerint 30 nap.

2022. okt. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!