Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ereztetek mar azt, hogy nem...

Ereztetek mar azt, hogy nem birtok tovabb dolgozni egy bizonyos kollega miatt? Mit csinaltattok? Legszivesebben felmondanek, de nem vagyok olyan helyzetben.

Figyelt kérdés

Par nappal ezelott ugy osszevesztem a nagyon idos kolleganommel, hogy zengett az iroda. Soha nem orditottam meg ugy senkivel, mint vele. Egyszeruen elertem a turokepessegem a hatarat. A beszologatasok, a keretlen kioktatasok, a hatam mogotti kibeszeles, az onbizalom rombolo tettei es szavai mind hozzajarultak ahhoz, hogy en egy olyan hangnemet ussek meg vele szemben, ami egyebkent soha nem fordult volna elo normalis keretek kozt. Mar mindent megprobaltam, levegonek neztem, visszaszoltam, de csak ujra es ujra megtalal. Hiaba mondom, hogy hagyjon beken, foglalkozzon a sajat eletevel, csak keresztbe tesz. Igy nem lehet dolgozni , se tanulni(munka mellett sulizok). Ugy erzem szandekosan csinalja, fajna neki, ha nem tudna vmilyen uton modon kotekedni. A maganelete romokban(gondoljatok a legrosszabbakra:valas,gyerekek, unoka teren) es igy probalja meg levezetni talan?...

Nem tudom, de borzaszto. Sz*r helyzetbe vagyok ,vhogy ki kene huznom egy darabig, de mar nem tudom mit kene csinalom.

Ha van vmi tanacsotok szivesen fogadom.


:( 24/n


2017. márc. 20. 21:37
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Neha mar az is eszembe jut, hogy utne el vmi, csak ne kelljen bemennem. De hat ez mar nem normalis...
2017. márc. 20. 21:38
 2/15 A kérdező kommentje:
Mit csinaltatok?***
2017. márc. 20. 21:43
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát figyelj lehet hogy egy kiadós ordítozás után kicsit magába néz vagy megtanulja hogy ezt így nem lehet.


Ez a főnökhöz nem jutott el? Csak kiváncsiságból kérdezem mert nálunk egy ilyen után kirúgások lennének.

2017. márc. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
inkabb a ven banyat utne mar el valami....
2017. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
A fonokom 25 eve ismeri a not. De ot az alkalmazottai helyzete amugy se erdekli. Neki csak a penz szamit...
2017. márc. 20. 22:01
 6/15 A kérdező kommentje:
En nem kivanok neki rosszat, de jot sem. A ket masik kollegam meg nyalja a segget. :) ezert is nehez annyira a helyzet.
2017. márc. 20. 22:04
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
ilyen emberek minek elnek amugy???
2017. márc. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Hogyne! Pont mostanság. Egy kollégám kicsinált mindenkit odabent lelkileg. Bejönnél, egy zombi bandát látnál.


Hála az égnek, felmondtam a francba.

2017. márc. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Legszivesebben otthon maradnek...
2017. márc. 20. 23:08
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek kérdező! A rosszindulatú kolléganőd viszont nem értem, hiszen neki úgy van veled baja, hogy nem tettél semmi rosszat. Nem tudom, hogy ha valakinek valami lelki baja van, akkor miért arra zúdítja rá, aki nem tett semmi rosszat, nemcsak ellene, de amúgy sem. Talán régebben olyan sok bántást kapott, és olyan sokszor volt rosszindulatú emberek között, hogy már teljesen természetesnek tartja, amit csinál, és azok viselkedését nem érti, akik teljesen rendesek. nem tudom, mindenesetre jól tetted, hogy leordítottad a fejét. Ha ezt akarja, hát ezt kapja. Megérdemelné, hogy mindenki leordítsa a fejét, akivel valaha is szórakozott.
2017. márc. 21. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!