Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes lenni állásunterjún...

Érdemes lenni állásunterjún elmondani, hogy én ezt az állást csak nyáron végezném mert szeptemberben folytatódik az egyetem? Vagy ha nem kerül szóba, ne említsem meg, hanem majd nyár/próbaidőszak végen felmondanék?

Figyelt kérdés
Pályakezdőknek szóló pozicíóra adtam be a jelentkezést, vissza is jeleztek, hogy várnak, azonban nem említettem nekik, hogy én még tanulok.
2021. máj. 12. 10:58
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
Ne mondj semmit,szerintem az a legjobb.
2021. máj. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
3 hónap próbaidőszak, bármikor felmondhatsz. Ha most ezt így bemondanád, biztos, hogy nem vennének fel.
2021. máj. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
Megéri amúgy elvágni magad ennél a cégnél és ennél a menedzsernél, hogy végzés után ne mehess oda dolgozni? Ahelyett, hogy gyakornoki munkát keresnél...
2021. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez egy irodai szellemi munka akkor nem fognak nehany honapra felvenni, mert tipikusan elso 3 honapban amugyis csak penzt buknak rajtad amig beletanulsz megfelelo szinten.

Ellenben egy etteremben meg lehet orulnek neki ha nyar vegen elmesz, mert amugyis elkuldenenek.

Ha jot akarsz magadnak akkor egy gyakornoki poziciot keresel, ahol szeptembertol is tudsz maradni heti mondjuk 20 oraban, tobbet fog erni ez a tapasztalat mint az egyetemi papir.

2021. máj. 12. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nem
2021. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ennek szerintem semmi értelme, keress olyat amit szeptembertől is tudsz folytatni. Vagy keress csak nyári munkát.
2021. máj. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Kis térségben lakok, gyakorlati lehetőség nincsen. Cég van dögivel, mert erre olcsó a munkaerő, a diákmunka pedig ugyanezeknél a cégeknél szalag mellett állást jelent. Ez a pozicíó is 4 féle végzettséggel betölthető, az enyém az utolsó amit felsoroltak. Az egyetem utáni karrieremet nagyvárosban képzelem el, nem itt.
2021. máj. 13. 08:17
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanezt csináltam a saját városomban. 4 hónapra kerestem munkát, bölcsész vagyok, csak SSC-be vettek fel (az egyetlen a környéken). Aztán úgy alakult, hogy ugye leléptem 4 hónap után, vissza az egyetemvárosba, de végül a mesterszakomat nem fejeztem már be, visszakerültem a szülővárosomba. Egy évig beteg szülőmmel éltem, munka nélkül, mivel sehova nem vettek fel, az SSC-nél meg ugye még régebben elvágtam magam. Szerintem ha tudja valaki, hogy csak hónapokra marad, nem érdemes nagy végnél elvágni magunkat.
2021. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!