Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollégával kikezdeni èrdemes?

Kollégával kikezdeni èrdemes?

Figyelt kérdés
Küldött puszit nekem ugy levegőben, de viszont kedvese ott dolgozik nálunk, de viszont próbál flortolni meg mosolyog ràm. Becezget a kedvese előtt. Meg azt mondta hogy ad nekem valamit mèg...nem fejtette ki. Mondta majd megtudom és mosolygott és közel àllt hozzám. Akivel együtt van az nem tekinti barátnőjének csak barát extrákkal van neki. Jó vàgàsú fiatalember.
2022. okt. 26. 18:04
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Röviden tömören:


Nem!!

2022. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%
Megkapod a 2. (vagy 3.?) helyet a listáján, és mindenki ribinek fog tartani a cégnél.
2022. okt. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
En jottem ossze koleginaval es evekig egyuttvoltunk. 😀 Enis "lenyultam" ot mastol. Amugy altalanossagba nem erdemes meloba kavarni vagy kapcsolatba lenni
2022. okt. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%
Ha ram hallgatsz, akkor azt csinalsz, amit akarsz. Ugxanis senki nem tudja elore, hogy mi lesz a jovoben. Lehet, hogy csak strigula vagy, de az is lehet, hogy komolyan gondolja. Mondjuk a leirasod alapjan inkabb strigula. Olyan bugyutanak hangzik az egesz. De te latod...
2022. okt. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%

Nem!!!!

Sose jösz ki jól belőle! De gondolkozz már szerinted nem csalna szarrá téged is??

2022. okt. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
63%

Ennyire f4sz hiányod van?

Nem igaz hogy nem tudsz ettől jobbat találni

2022. okt. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Exvőlegényem összejött egy nála 10 évvel fiatalabb csajjal a munkahelyükön, akinek szintén volt párja. A fél műszak átment azon a lányon, így csak sok boldogságot kívántam nekik, és örültem, hogy nem pazaroltam az exemre több időt.
2022. okt. 26. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom még nem próbáltam, de ha véletlenül össze kaptok valamin, akkor azután milyen lesz vele együtt dolgozni? Ha téged ez nem annyira zavar, akkor csináld nyugodtan
2022. okt. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
39%
Napi kamu. Privátban írogat, szexéhes nőnek tetteti magát
2022. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
88%
Valszeg az exed csak ugy elvan 😀 Tokmind1 neki hany csavoval kavart a csaj...
2022. okt. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!