Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek nem cink körbeveze...

Szerintetek nem cink körbevezetni a barátom az új munkahelyemen?(közalkalmazotti)

Figyelt kérdés

Van portás, eneleten vagyunk, irodák ill szobák sorban egymás után a folyosón végig.

Minden kollega nő de van egy két férfi", pl osztályvezető, vagy infos.

Barátom féltékeny típus, hiába mondtam hogy nem minősülnek férfinak se akik férfiak, egyik idős, másik kövér, amolyan csendesrendes típus. Nem kell tartania, ettől függetlenül is feszült, így azt mondtam hirtelenjében hogy be is mutatok mindenkit ha kell.(de ezt nem mondtam komolyan, csak, hogy ne higyje már hogy takargatnivalóm lenne), de ő meg valóban nyitott arra, hogy körbevezetem.


Nem lenne nekem égő az, hogy felhozom a párom és megemlíteni mindenkinek, hogy csak bemutatom?

Biztos megengednék szerintem, de csodálkozó szemekkel.



2022. okt. 27. 07:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nagyon gáz. Hülyének fognak nézni.
2022. okt. 27. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Ja, hogy te beviheted a pajtidat a melóhelyre?


Am mértéktelenül gàz.

2022. okt. 27. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

2# korábbi munkahelyemen pl el is várták azt ha vki értem jön vagy hozzám akkor ismerje a vezető.

Előző helyemen köteles voltam azt bemutatni aki hozzám mászkál.

2022. okt. 27. 07:57
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet épeszű ember nem csinál. Vagy direkt akarod kirúgatni magad?
2022. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Noren1989 ***** válasza:
100%
Értemén, de miért màszkàl hozzàd munkaidőben?
2022. okt. 27. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
csomó helyre be sem engednének külsőst...te jó ég
2022. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Beteges féltekeny ember. Inkább tegye rendbe a fejét, vannak nagyon jó önfejlesztő tanfolyamok tudom ajánlani. Te meg lépj ki a mérgező kapcsolatból, mert hiába is szeretnéd elhinni egy ilyen ember nem hogy felismeri, h egy gyökér de még a gondolat sem megy át az agyán. De azért hátha, egy tanfolyamot feldobhatnál neki ötletnek.
2022. okt. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem meg az a gáz, ahogy egy felnőtt férfi teljes kontroll alatt akarja tartani a kérdezőt. Szerelem ide vagy oda, a pasi nem normális. Amúgy meg nem mutatnám be mindenkinek, ha be is viszed.
2022. okt. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem mászkál hozzam munkaidőben. Körbevezetésről van csak szó.


Vagy hogyan állítsam le? Mert ha már meg azt mondom mégsem mutatom be, akkor el kezd kombinálni

2022. okt. 27. 08:04
 10/17 Noren1989 ***** válasza:
100%

Te, amikor màr azt mondod, h a főnökeid is kérik ezt, akkor az most igaz, vagy mif@sz??


Szóval a pasid egy paranoid, féltékeny fricc. Az ilyenekre az elhagyàs a gyógyír, mielőtt egy elnyomó kapcsolatban talàlod magad....vagy màr benne is vagy?

2022. okt. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!