Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a helyzet akkor ha valaki...

Mi a helyzet akkor ha valaki fegyelmit kap azért mert X feladatot nem végzett el, erre felmond, de az X feladatot a felmondási idejében is el kéne látni-de akkor se látja el? Mit tehetnek még vele a semmin kívül?

Figyelt kérdés
Alap munkáját elvégzi ebbe belekötni nem tudnak. Az X feladat meg nem lett és nem is lesz ellátva-mit tehetnek vele? ki nem rúghatják már.
2022. okt. 27. 08:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az X feladat is benne van a szerződés munkaköri leírásában, akkor be lehet perelni a dolgozót. Ha nincs, akkor semmit, így jártak.
2022. okt. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

"is benne van a szerződés munkaköri leírásában"


az X feladat természetesen nincs benne, ahogy azok a feladatok sincsenek benne amit amúgy végez, hiszen el van intézve azzal hogy "iroda napi feladatainak ellátása" és ebbe kb akármi benne van

2022. okt. 27. 08:26
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Balázska, te vagy? 🙂
2022. okt. 27. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor benn3 van az x feladat is a munkakori leirásban.


Nalunk is ugy van valahogy megfogalmazva hogy a leirtakon kivul bármi mást is ránkbízhatnaj ha a vezetés ugy dönt.


Szerintem ha akar a cég perelhet

2022. okt. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

"ha akar a cég perelhet"


Majd azt én megfigyelem, amikor ezért perel. mire jut vele?


Azért se pereltek amikor valaki egyik napról a másikra lelépett és a 30 napból egyet se töltött le.

2022. okt. 27. 08:35
 6/11 anonim ***** válasza:
92%

"Mit tehetnek még vele a semmin kívül?"


Mondjuk felkeresik az új munkahelyedet, és kapsz egy szép kis negatív hírverést az új főnöködnél.

2022. okt. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Az alapítványi suliban bármi megtörténhet.
2022. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Mondjuk felkeresik az új munkahelyedet, és "


És honnan ismernék az én új munkahelyemet azt elárulod? Hm? Madár?

2022. okt. 27. 20:53
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Te komolyan azt hiszed, hogy a XXI. században nem tudják kideríteni 2 perc alatt?
2022. okt. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

"a XXI. században nem tudják kideríteni 2 perc alatt?"


Komolyan azt hiszem... hiszen próbálna engem a JELEN helyemen megtalálni a net alapján...


azért a szarf****ú főnök nem hatóság, nem fér hozzá OEP NAV adatbázisokhoz.

2022. okt. 28. 08:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!