Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennél a helyemben?

Mit tennél a helyemben?

Figyelt kérdés

1,5 hete vagyok egy új munkahelyen (operátorként). De úgy érzem nem jó itt, valójában utálok itt dolgozni. Problémám a kollégák vagyis inkább kolléganők: rajtam kívül mindenki nő. Valamiért azt vettem észre nekem sokkal többet magyaráznak mindenféle kis apró dologért mint a többieknek. Csoportvezetőnek csomószor van valami megjegyzése amit tesz rám. Ne így csináljam, mit akarok azzal, nem az jó úgy, mit csinálok stb. Meg egy-kétszer volt ilyen flegma megjegyzése is megfigyeltem. Most én nem szoktam sose visszaszólni mert minek, csendeben dolgozok de baromira idegesítő amikor naponta folyton szólongat nekem. AZ még OK, hogyha azért szól mert valamit hibásan csinálok és nem jól csinálom, na de hányszor egy nap? Ha meg visszakérdezek akkor lehet hülyének néz, de muszáj kérdezni mert semmit nem tudok, akkor meg az a baj. Csapatban dolgozni nem szeretek, erre rájöttem nemrég.

Szívem szerint elmennék innen, de nem merek, nem engedhetem meg magamnak azt a luxust hogy csakúgy válogassam a munkahelyeimet, fiatal pályakezdőként. Pláne úgy, hogy , az előző munkahelyeimről hamar felmondtak nekem mindegyiknél próbaidő alatt, ráadásul az elsőnél még rendes fizetést sem kaptam.

Tegyük fel, ha most felmondanék innen és új munkahelyre mennék mi a garancia, hogy nem történhetne meg ez, hogy megint ilyen rossz kollégákat/főnököket kapok és megint kirúgnak. Keresgélhetnék új munkát ami megint csak idő, na meg addig is munkanélküli vagyok. Ráadásul megvonom magam a fizetéstől is.

De ha meg maradok akkor félő, hogy megint eljutok ugyanoda mert nem lesznek velem elégedettek és főnök meg felmondhat. Nem legyen igazam, de valahol úgy érzem ha maradok akkor ez megint be fog következni.

Őszintén megmondom: nem azért akarok dolgozni mert annyira szeretek szeretek. Engem csak az érdekel, hogy legyen bejelentett munkahelyem és fizetésem, ez a célom.

Hogyan döntenétek ebben az aggasztó helyzetben?



2022. okt. 27. 11:30
A kérdező szavazást indított:
Itt maradnék ezen a munkahelyen
Elmennék, keresnék más helyet
Egyéb
18 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
1,5 hét kevés. Ha majd jól tudsz dolgozni, akkor a cseszegetések is abbamaradhatnak.
2022. okt. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
60%
A Diktátorunk szépen megmondta a rádióban, hogy nem szabad felmondani sehol, mindenki becsülje meg azt, ami van, mert borzalmas hónapok állnak előttünk, a mögöttünk lévőket meg ne is kívánjuk vissza soha többé.
2022. okt. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Betanuló fázisban vagy. Persze, hogy dirigálnak neked, mert még nem csinálod jól a munkát. Majd ha instruálás nélkül is hozod a szintet, akkor nem fognak dirigálni. 1.5 hét tulajdonképpen semmi.

Valószínűleg kissé alacsony az önbecsülésed, ami ennyi kirúgás után teljesen érthető. Viszont ez azt is jelenti, hogy érzékenyebb vagy a kritikára, személyesebben veszed, könnyebben megsértődsz rajta.

Azért mondják, hog ynem jó amit cinsálsz, mert nem jó. Nem a személyeddel van gondjuk, csak nem felel meg MÉG a követleményeknek az eredmény. Nyugodtan kérdezz és kérd, hgoy mutassák meg. És akkor majd tudni fogod és jó lesz.


Erre szokták azt mondnai, hogy minden kezdet nehéz.

2022. okt. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%

Ha mindent magadra veszel sehol nem maradsz meg.

Tereld el a témát, irányitsd te a beszélgetéseket rájuk

2022. okt. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
78%
Igaza van a többieknek. Viszont nézz azért magadba is. Miért rúgtak ki több helyről is már az elején?
2022. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
76%
Én addig mentem, amíg nem jött egy munkahely, ahol szeretek lenni. Ne hallgass erre a sok megalázkodó alakra. 22 helyről léptem ki, mire megtaláltam azt, ahol már 6 éve dolgozom és több mint fél misi a fizum. :D ne add fel és főleg ne csicskulj be senkinek. Bár ahogy leírtad még vissza se szólsz, ez ultra gáz. Én rengeteget vitatkozom a főnökömmel, mert vannak önálló gondolataim, amit senki nem fog elnyomni. Kivéve a börtön őrök, de az más tészta. Emlékszem anno nagyapám mindig magyarázott, h nincs bennem kitartás mindenhonnan kilépek bezzeg ő az első munkahelyén 20 évet dolgozott. Mondtam mindig, az te vagy papa én viszont nem dolgozok olyan helyen ahol nem érzem jól magam és kész. A köztes idő szakokban meg bizniszeltem, rengeteg mindenből lehet pénzt csinálni, szóval arra se kell fogni, h jajjj mi lesz velem. Állj ki magadért, különben örökre elfognak nyomni!
2022. okt. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%
Uhh csak nokkel? Menekulj. Nalunk csak par van, de rohadt nehez veluk tonkretesznek minden napot. Persze vannak kivetelek.
2022. okt. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
85%
Bocsi nem mindenhonnan léptem ki, volt ahonnan kirúgtak. De olyan is volt ahol mondta a faszi, akivel össze kaptam, h nem mehetsz el mert 4-ig kötelező itt lenni. De előtte szóltam neki normálisan beszéljen, mert nem vagyok a kutyája. Csak nem úgy beszélt, ahogy kell aztán meg ilyet szól nem mehetsz el. Néztem rá. Mondom nem-e? Na ezt figyeld. Átöltöztem és haza mentem. :D aztán még küldtek egy 15 ezres csekket amiért így leléptem. Gondolták majd befizetem, idióták. :DD tele van sz.r emberekkel a világ, akik kis hatalommal a kezükben már úgy gondolják mások felett állnak.
2022. okt. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
74%
Ja bocsi 6-os voltam annyit még hozzá teszek idén leszek 28 éves, tehát elég fiatal pálya kezdő voltam én is.
2022. okt. 27. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Menj inkább Tesco-ba pénztárosnak, vagy MC Donalds-ba, sokkal jobb, mint szalag mellett.

A másik, amit még ajánlok, érdeklődj a Postán, ha szeretnél postás lenni, szinte mindig van üres hely és eléggé önálló lehetsz, nem lesznek a kollégáid, főnökeid állandóan melletted, hiszen a postás egyedül hordja ki a leveleket.

Ezekhez nem kell érettségi sem.

2022. okt. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!