Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztál már biztonsági őrként?

Dolgoztál már biztonsági őrként?

Figyelt kérdés

Mennyi ideig,és miért hagytad abba?



Én úgy érzem h semmi értelme h ott vagyok. Nyilván az időm fizetik.

Így érzem az életem elmegy mellettem és semmi értelme a munkámnak. Pláne h ilyen semmi munkán is csak a vita megy..


Vannak akik azt mondják h jó neked h a filmnézést meg netezést fizetik nem szakasz meg. Egyedul vagy egy kis lyukban vagy éjjel ketten.


2022. okt. 30. 06:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%
Miért nem keresel mást? Ha nem tetszik irány a szalag, itt sírnál, hogy milyen királyság volt biztonsági őrként, miért voltál olyan hülye, hogy otthagytad.
2022. okt. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön a 24-48, és nagyon nyugis. 2 óránként körbejárás, de annyi megmozdulás kell is.


És végre újra van időm olvasni.

2022. okt. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg is biztonsági őrként dolgozom. Én meg vagyok elégedve a munkával a fizetéssel.
2022. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
85%

Nem dolgoztam még bizti őrként. 157 cm 51 kg-s lány vagyok🤣


Minden munkának megvan az előnye és hátránya. Én egyetértek veled, jobban szeretem, ha mindig van mit tenni és gyorsan elmegy a nap, az unalmas ücsörgéstől filmezéstől sokkal lassabban telik az idő. Nézz másik munkát, hátha jobban bejön.

2022. okt. 30. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Én dolgoztam pár napig. Azért hagytam ott, mert nem volt korrekt velem a fönököm. Arról volt szó bejelent és hosszú távon foglalkoztat, de igazából ilyen "beugrósnak" használt aztán közölte nem kell többé jönnöm.



Amiket leírtál azokat énis átéreztem. +az éjszakai fentmaradás is igazi kihívás volt. De viszont értemetlen munkának nem mpndható. Mindig van aki lopásra adja fejét. És igazából őr ezt akadályoza meg. Továbbá átlátható munkabeosztás. Nem csak vasárnap van szabadnap. És nem igényel semilyen képeséget.

2022. okt. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%

Imádok kötni, végre lenne is rá időm, és ki is fizetik. Te meg itt panaszkodsz. Nem a munkával van baj, hanem azzal, hogy nem tudsz magaddal mit kezdeni, ha nem mondja meg senki, hogy mit csinálj. Csak vagy és filmet nézel.

Én nem dolgoztam biztiőrként, de apukám igen. Ő szerelgetett közben. Kis plusz pénzért. Karórát, kenyérpirítót, ilyen egyszerűbb dolgokat. Kollégája valódi műalkotásokat épített használt gyufából. Az egész cég neki gyűjtötte, senkinek nem volt öngyújtója. Pár évente volt is neki kiállítása a művházban. Az Eiffel-toronytól a Parlamentig megépített mindent, gyufából.

Ismertem egy srácot, ő kutyás őr volt egy telephelyen este, nappal egyetemen tanult. Vagy tanult, vagy aludt. A munkát a kutya végezte. Minden moccanást azonnal jelzett. Aztán ha tényleg be is akart mászni valaki, azt el is kapta. Többet nem próbálkozott. A tulaj tudta, hogy a srác este alszik több órát, de nem érdekelte. Amikor kellett, mindig ébren volt.

Az ő váltótársa meg este súlyzózott. Szépen kigyúrta magát.


Van 8(12) üres órád, hát kezdj magaddal valamit! Például tanulj valamit, hogy ne csak biztonsági őr lehess, ha nem tetszik.

2022. okt. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

Még nem.

19L

2022. okt. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Azért hagytam ott, mert kitalálta a főnök hogy 12 órás lesz a 3 műszak. Nem is emlékszek már hogy volt, 6kor kezdődött volna a délelőttös, 10kor a délutános stb. Mindig 2 ember lett volna így a portán.

Az egész napomat ott tölthettem volna. Felmondtam. Megkérdezték miért, nem értették meg hogy van életem és rohadtul nem ott akarom elbaxxni az egész napomat. Ez egy vállalhatatlan munkarend.

Más vagyonőri munkát nem találtam azóta, mert mindenhol 1000ft alatt van az órabér és 24/48azni kell.

2022. okt. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Azért én kíváncsi lennék, hány ép agysejtje marad egy biztonsági őrnek mondjuk 5 év szolgálat (aka filmezés, netezés, semmittevés) után. Az a baj hogy minél tovább vagy ebben a mókuskerékben, úgy lesz egyre nehezebb váltanod hogy jó életed legyen. Egy biztonsági őrnek szerintem nem az. Persze a jó élet is kinek mit jelent: ha te például elvagy évente új cégautó, egzotikus helyekre való utazgatás, drága cuccok vásárlása, és úgy en bloc sok pénz nélkül, akkor lehetsz boldog így is.
2022. okt. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg arra lennék kíváncsi ezek mit tennének ha tényleg betörne valaki. Ráadásul ha betörnek tesók akkor azok minimum 5-6-an mennek nem egyedül. Ez csak addig jó meló amíg senki nem akar lopni, betörni.
2022. okt. 30. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!