Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Spar-ba rám szállt a pénztáros...

Spar-ba rám szállt a pénztáros? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az irodaház ahol dolgozom, az aljában van egy spar, ahova csomót bemegyek.

Van egy kasszás kiscsaj, 20 lehet, hegyes műköröm, műszempilla, szóval az a tipik...

Sosem köszönt, mindig hangosan mondtam neki, hogy szia!!!

Most már én sem köszönök neki, csak lepakolok elé. Most az az új szokása, hogy hangosan, gúnyosan röhögve mondja a biztiboynak (akinek szintén nagyon értelmes feje van), hogy figyeld, most se fog köszönni... legszívesebben mondanám, hogy te kis kötsög, te voltál, akinek 100x köszöntem feleslegesen...

Múltkor is mentem ki, és hallottam a biztiboyt, hogy ez is hiába vett magára inget, paraszt maradt, köszönésre már nem tanították meg az iskoláiban meg ilyen dumák

Legszívesebben kirúgatnám őket, de nem akarok szemét lenni



2022. nov. 1. 16:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Nyugodtan rúgasd ki őket. Az ilyen nem való emberek közé, el lehet menni gyártósorra, vagy bányába dolgozni
2022. nov. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Üzletvezetőnek lehet szólni.

Vagy másnak a sorába állsz be.

2022. nov. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
7%
Szia? Hát tudod a kasszás kiscsaj is felnőtt ember és nem illik letegezni, ha ő fel nem ajánlja vagy nem vagytok régi ismerősök. Próbálkozz legközelebb egy szerény jónapottal. Ha nem válaszol rá, hívathatod az üzletvezetőt vagy kérheted a panaszkönyvet ízlés szerint.
2022. nov. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

2: Gondolhatod ha van más, nem hozzá megyek

3: Na nem mondod komolyan, hogy egy tinilányt nem tegezhetek le :D

Biztos ez volt a baja.....

2022. nov. 1. 17:02
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Tipik komplexusos emberek, amikor pofáztak kifele menet, akkor kellett volna kiosztani őket, és kihívni a vezetőt, vásárlók könyvét elkérni
2022. nov. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
59%

Én valahogy titokban felvenném a dolgot, és utána mennék az üzletvezetőhöz.


Akár mellzsebbe elrejtve a telefont, vagy valahogy.

2022. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
92%
én ilyeneket nem veszek fel. kisvárosiként sokszor nem megyek el hiperszupermarketekig csak a legközelebbi coopos kis abc-be. nemrég felvettek egy roma csajt, akire mikor először köszöntem és meglátott csak egy felhúzott szemöldököt kaptam, elköszönéskor semmit. ennek ellenére hiába van Ő, ugyanúgy köszönök, fizetek, megköszönöm és elköszönök. ha több vásárló van ott néha mormog a végén egy sziát, de amúgy csak a semmi, ennek ellenére én mindig fogok. nem viszek bele személyeskedést, csak valami ilyesmire neveltek
2022. nov. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
71%
Rúgasd ki őket nyugodt szívvel, szarháziak.
2022. nov. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
17%

Nekem valahogy az jön le, hogy te csak szeretnéd, hogy "rád szálljon" az a 20 éves, - hegyes műköröm, műszempilla - pénztáros csaj.

Valószínűleg neki nem jönnek be az olyan pasik, akik angol szavakat kevernek a szövegükbe, hogy értelmesebbnek és/vagy felsőbbrendűbbnek tűnjenek.

2022. nov. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%
na vártam már az első komplexusos emberkét, aki magára ismer 😂
2022. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!